اخبار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت آلیاژ شمش یزد:

تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است و با خاطیان برخورد قانونی می کنیم

تامین نیروی کار از اتباع بیگانه بدون مجوز خط قرمز است و با خاطیان برخورد قانونی می کنیم
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در صورت مشاهده به کارگیری نیروی کار بیگانه غیرمجاز در شهرستانی که ورود اتباع بیگانه به آنها ممنوع است به شدت با مدیران خاطی طبق قوانین و مقررات برخورد می کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست این اداره کل و طباطبایی دادستان شهرستان هرات از شرکت آلیاژ شمش یزد- شهرستان هرات بازدید کردند.
در این بازدید که به صورت سر زده انجام شد، پرداخت حقوق و مزایا و همچنین به کارگیری نیروی انسانی در این واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این بازدید بر انجام وظایفی که واحدهای تولیدی در قابل مسئولیت اجتماعی بر عهده دارند تاکید کرد.
حفظ و صیانت از نیروی کار و رعایت نکات زیست محیطی و حفاظت فنی از دیگر مباحثی بود که توسط این مقام مسئول استانی برآنها تاکید شد.
وی همچنین نسبت به کارگیری اتباع بیگانه بدون کارت کار و مجوز کار هشدار داد و تاکید کرد: در صورت مشاهده به کارگیری نیروی کار بیگانه غیرمجاز در شهرستانی که ورود اتباع بیگانه به آنها ممنوع است به شدت با مدیران خاطی طبق قوانین و مقررات برخورد می کنیم.
وی در پایان با اشاره به اینکه نیروی کار بومی در شهرستان های هرات و مروست وجود دارد خواستار به کارگیری آنها در این واحد تولیدی شد.
این شرکت با ظرفیت 45 هزار تن در زمینه تولید شمش فولادی فعال است و دارای کارگران ایرانی و هندی است.

۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید