اخبار

انتصاب سرپرست مدیریت تعاون و مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

انتصاب سرپرست مدیریت تعاون و مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
طی حکمی از سوی محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، ابراهیم زینل پور به عنوان سرپرست مدیریت اجتماعی و سیروس آقایی به عنوان سرپرست تعاون این اداره کل منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در احکامی جداگانه، «ابراهیم زینل پور» را به عنوان سرپرست مدیریت اجتماعی و «سیروس آقایی» را به عنوان سرپرست مدیریت تعاون این اداره کل انتخاب کرد.
متن این احکام بدین شرح است:
جناب آقای سیروس آقایی
با سلام
نظر به تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ پست سازمانی به سمت «سرپرست مدیریت تعاون» اداره کل منصوب می گردید.
امید است با توجه به اهمیت جایگاه تعاون و نقش اساسی آن در تحقق سیاست های وزارت متبوع در استان و در چارچوب شرح وظایف ابلاغی ضمن استفاده از ظرفیت های نخبگان و تجارب این حوزه، با بهره گیری از تمامی ظرفیت های بخش های اقتصادی- اجتماعی، اهتمام خویش را در جهت افزایش سهم این بخش مهم در اقتصاد، نظارت، ترویج و آموزش تعاونی ها به کار بندید. بالندگی و توفیق روزافزونتان را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

جناب آقای ابراهیم زینل پور
با سلام
نظر به تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست مدیریت اجتماعی» این اداره کل منصوب می گردید.
امید است با توجه به اهمیت جایگاه مدیریت اجتماعی و نقش اساسی آن در تحقق سیاست های وزارت متبوع در استان و در چارچوب شرح وظایف ابلاغی با بهره گیری از تمامی ظرفیت های بخش های اقتصادی، اجتماعی، اهتمام خویش را در جهت تقویت کارآمدی و اداره امور اجتماعی، امور فرهنگی و ورزشی کارگران و امور بیمه ای و آسیب های اجتماعی به کار بندید.
بالندگی و توفیق روزافزونتان را در انجام امور محوله از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

۴ آذر ۱۴۰۰ ۱۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید