اخبار

در نشست با صباغیان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور مطرح شد:

پیگیری جهت تامین اعتبار 5 پروژه ورزشی در حوزه کارگری استان یزد

پیگیری جهت تامین اعتبار 5 پروژه ورزشی در حوزه کارگری استان یزد
محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: چندین پروژه نیمه تمام در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی در شهرستان های استان داریم که انتظار می رود باتامین اعتبار مورد بهره برداری قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با محمدرضا صباغیان نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست با اشاره به در پیش بودن سفر ریاست جمهوری به استان یزد گفت: چندین پروژه نیمه تمام در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی در شهرستان های استان داریم که انتظار می رود باتامین اعتبار مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان با پیشرفت بالای 85 درصد یکی از این پروژه هاست گفت: تکمیل مجموعه ورزشی کارگران شماره یک یزد، ابرکوه و بافق نیز جزء طرح های اولویت دار این اداره کل می باشد.
وی ادامه داد: احداث و تجهیز سالن چند منظوره ورزشی کارگران شهرستان های هرات و مروست که مصوبه سفر سوم هیئت وزیران و دارای کمیسیون ماده 215 قانون برنامه پنجم توسعه می باشد نیز از جمله مواردی است که از طرف این اداره جهت نشاط و شادابی کارگران دنبال می شود.
۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید