اخبار

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ آیین تکریم و معارفه مدیرکل دفتر وزارتی برگزار شد

با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی؛ آیین تکریم و معارفه مدیرکل دفتر وزارتی برگزار شد
با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، آیین تکریم «اسماعیل زارعی کوشا» و معارفه «سید علی موسوی جم»، مدیرکل دفتر وزارتی برگزار شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، دکتر حجت‌الله عبدالملکی در این مراسم اظهار داشت: بعد از ادغام، شکل سلسله مراتبی و ساختار این وزارتخانه تغییر کرده است و مدیران آن به عنوان خادمان مردم، مسئولیت سنگینی در همه حوزه ها از جمله معیشتی و رفاهی بر دوش دارند.
وی افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یک نهاد مردم محور است و مسئولیت سیاستگذاری در بخش های کلان و قوانین مهمی چون قانون کار، بیمه بیکاری و حمایت از معلولان را وظیفه بنیادی خود می داند.
عبدالملکی، از زحمات و خدمات  زارعی کوشا، قدردانی نمود و با تبریک انتصاب وی به عنوان استاندار کردستان، اظهار امیدواری کرد؛ حضور وی، برای مردم این استان، منشا خیر و برکت باشد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از زارعی کوشا به عنوان فردی انقلابی و کارآمد یاد کرد که، اقدامات تحول آفرینی را در حوزه تحت مسئولیت خود ایجاد کرده است.
وی، با اشاره به کارآمدی و توانمندی سید علی موسوی جم،  به عنوان مدیرکل جدید دفتر وزارتی تاکید کرد: ایجاد هم افزایی، تعامل، همگرایی و همدلی بیشتر بین معاونت ها و سازمان های زیر مجموعه، از وظایف مدیرکل حوزه وزارتی است.
اسماعیل زارعی کوشا،  نیز در این مراسم با اشاره به گستردگی وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : این مدت سه ماهه، بهترین دوره کاری اینجانب بوده و در آینده به آن، افتخار خواهم کرد.
وی با اشاره به آشنایی و شناخت طولانی مدت خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد : اعتقاد من به آقای عبدالملکی، قلبی و ایمانی است و هر قدر این همکاری عمیق تر شد، با ابعاد گسترده تری از شخصیت ایشان آشنا شدم.
زارعی کوشا، ضمن آرزوی توفیق برای موسوی جم تصریح کرد : روح و عمق وجودی وی، متعلق به کار جهادی و ولایی است و حقیقتا مصداق عینی ذوب در ولایت هستند.
سید علی موسوی جم، مدیرکل جدید دفتر وزارتی نیز با قدردانی از حسن اعتماد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تصریح کرد:  تیم رهبری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تفکر انقلابی و جهادی در نهایت به کارآمدی وزارت مردم  منجر خواهد شد که  موفقیت و سربلندی دولت سیزدهم  را در پی خواهد داشت
 
۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید