اخبار

محمدرضا فلاحتی در نشست با رئیس انجمن کارفرمایی یزد:

ساخت و آماده سازی مسکن کارگران جزء اولویت هاست

ساخت و آماده سازی مسکن کارگران جزء اولویت هاست
محمدرضا فلاحتی بر تلاش برای ساخت مسکن کارگران تاکید کرد و افزود: خانه دار کردن کارگران شریف یک عمل خداپسندانه است که این اداره کل حتما از مراجع ذی ربط و شورای مسکن استان پیگیری های لازم را انجام می دهد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دکتر حجت رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی حرف استان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به نارضایتی ها پیش آمده در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: برای حل مسائل و مشکلات جامعه هدف نیازمند گسترش روابط و تعامل با شرکای اجتماعی خود هستیم تا به کمک هم رضایت جامعه کارگری و کارفرمایی استان را بدست آوریم.
محمدرضا فلاحتی وظیفه این اداره کل در جامعه را سنگین دانست و اظهار داشت: این اداره کل با توجه به گستره مسئولیت هایی که دارد قشر عظیمی از جامعه را در برمی گیرد و این وظیفه ما را در قبال جامعه سنگین می کند.
وی بر تلاش برای ساخت مسکن کارگران تاکید کرد و افزود: خانه دار کردن کارگران شریف یک عمل خداپسندانه است که این اداره کل حتما از مراجع ذی ربط و شورای مسکن استان پیگیری های لازم را انجام می دهد، چرا که پیگیری ساخت و آماده سازی مسکن کارگران جزء اولویت های این اداره کل به حساب می آید.
فلاحتی تعامل در چارچوب قانون را امری ضروری عنوان کرد و بیان کرد: به جهت اینکه حقی از کسی ضایع نشود باید اجرای صحیح قانون کار با نگاه تعاملی را در دستور کار قرار دهیم.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ادامه به بحث سلامت جسم و روان کارگران تاکید و گفت: زمانی ما کارگرانی با بهره وری بالا در اختیار خواهیم داشت که علاوه بر پرداخت به موقع حقوق و مزایا، به سلامت جسم و روح آنها نیز اهمیت دهیم و مسائل ورزش کارگران و خانواده های آنها نیز جزء اولویت هایمان باشد.
دکتر حجت نیز در این نشست با اشاره به اینکه جامعه کارفرمایی استان نیز یکی از دغدغه هایش خانه دار کردن کارگران است گفت: در صورتی که دستگاه های دولتی ذی ربط و درگیر این مسائل زمین کافی را در اختیار کارفرمایان قرار دهند آمادگی ساخت مسکن برای کارگران واحدهای تولیدی یزد را داریم.

2


۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید