اخبار

با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

«میرهاشم موسوی » مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی شد

«میرهاشم موسوی » مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی شد
دکتر حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی «میرهاشم موسوی» را به عنوان «مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی»منصوب کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در متن این حکم آمده است: با عنایت به ماده واحده قانون اصلاح ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت سازمان تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی (مصوب 1388) بنا به پیشنهاد هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه و تاییدیه شماره 43022 مورخ 1400/8/15سازمان امور اداری و استخدامی کشور، (موضوع تبصره (1) ماده (17) قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی)، نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان « مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی » منصوب می شوید.

 در ادامه آمده است: امید است با اتکال به ذات اقدس الهی در انجام وظایف و امور محوله و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و دولت مردمی سیزدهم در وزارت مردم موفق و موید باشید.

 موسوی در سنوات گذشته بر حوزه رفاه و تأمین اجتماعی متمرکز و سوابق پژوهشی و اجرایی مرتبط با این حوزه را در کارنامه دارد.
مدیرکل ستادی وزارت رفاه، مشاور مدیرعامل، مدیرکل ستادی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت ایرانیان، عضویت در هیئت مدیره صندوق بیمه عشایر و روستائیان کشور، معاونت برنامه‌ریزی و اداری-مالی کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، عضویت در کمیته‌های تخصصی وزارت رفاه، مسئولیت تدوین برنامه راهبردی کنترل فقر و محرومیت در کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، رئیس مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌های کشور ، از سوابق اجرایی مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی است. موسوی همچنین رساله دکتری خود را در حوزه رفاه عمومی و تأمین اجتماعی و با عنوان «الگوی راهبردی رفاه عمومی جمهوری اسلامی ایران» در دانشگاه عالی دفاع ملی به انجام رسانده است.

 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید