اخبار

رعیتی فرد در دیدار با خانواده معظم شهید برونسی: باید از کارهای ارزشمند شهید برونسی الگو گرفت

رعیتی فرد در دیدار با خانواده معظم شهید برونسی: باید از کارهای ارزشمند شهید برونسی الگو گرفت
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با حضور در جمع خانواده سردار شهید برونسی، شهید شاخص کارگری کشور گفت: خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران را وظیفه اصلی و افتخاری برای خود می دانیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، علی حسین رعیتی فرد که به همراه جمعی از مدیران و فرماندهان بسیج در منزل این شهید گرانقدر حضور یافته بود با ابلاغ پیام وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در قدردانی از مقام شامخ شهداء اظهار داشت: بسیار خرسندم از اینکه توفیق حاصل شد تا در خدمت خانواده شهداء و مخصوصاً شهید برونسی، شهید شاخص کارگری کشور حضور پیدا کنم.
وی افزود:خانواده معظم شهداء به فرموده مقام معظم رهبری، چشم و چراغ ملت هستند و قطعاً شهید برونسی نیز الگویی نمونه و شایسته برای جامعه کارگری کشور است که باید از کارهای ارزشمند این شهید الگو گرفت.
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه افزود: امروز اگر در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته ایم به یقین رشد نظام اسلامی را مدیون خون شهدا و ایثارگری آنها هستیم و باید با تمام توان و در این مسیر به مشکلات مردم رسیدگی کرده و در حل آنها تلاش کنیم.
در ادامه این دیدار، همسر شهید برونسی با گرامیداشت یاد تمامی شهداء بر پیگیری مشکلات معیشتی و رفاهی مردم در جامعه تاکید و گفت:هدف و مسیر تمامی شهداء و ایثارگران افتخارآفرینی و حرکت در مسیر نظام اسلامی است و امیدوارم تمامی مدیران در حفظ ارزش های انقلاب و در مسیر و پیرو خط رهبری تلاش کنند.

 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید