اخبار

معاون روابط کار در بازدید از شرکت ایران خودرو خراسان:

کارگران با تمرکز بر تولید با کیفیت و کار بهینه، اجازه سوء استفاده به دیگران ندهند

کارگران با تمرکز بر تولید با کیفیت و کار بهینه، اجازه سوء استفاده به دیگران ندهند
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به استان خراسان رضوی و بازدید از کارخانه ایران خودرو خراسان گفت: پیگیری مطالبات جامعه کارگری و کارفرمایی، یکی از اولویت های مهم وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، علی حسین رعیتی فرد در این بازدید و  نشست با نمایندگان تشکلات کارگری این شرکت گفت: از دغدغه ها، نگرانی ها و مشکلات کارگران در بحث حقوق و مزایا  به خوبی مطلع هستیم و تمام توان و تلاش ما بر این است تا پاسخگوی کارگران باشیم.
 وی افزود: در شرایط کنونی، رویکرد ما، رفع مشکلات واحدهای تولیدی و جامعه کارگری و کارفرمایی است و در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی برای تحقق اهداف دریغ نخواهیم کرد.
 رعیتی فرد تصریح کرد: معتقدیم با همفکری و هم افزایی، مشکلات از پیش روی برداشته خواهد شد.
وی، همچنین در جمع مدیران و نمایندگان تشکلات کارگری این شرکت، پس از شنیدن مشکلات آنها از جمله همسان سازی حقوق، مشاغل سخت و زیان آور، تبدیل وضعیت پیمانکاران،رتبه بندی و ...  تاکید کرد:  کارگران باید بر تولید با کیفیت و کار بهینه تمرکز داشته باشند و اجازه ندهند افرادی از بیرون مجموعه  سوء استفاده کرده و به این بخش از اشتغال خدشه وارد کنند.
رعیتی فرد گفت: شرکت ایران خودرو خراسان، یکی از فعال‌ترین واحدهای تولیدی استان در صنعت خودروسازی است.
وی با بیان این که، مجموعه ایران خودرو یک خانواده بزرگ است که افراد زیادی در آن اشتغال دارند، اظهارداشت: صنعت خودرو، مورد نیاز جامعه است و خوشبختانه فضای خوبی نیز در این شرکت وجود دارد و تلاش مدیران نیز، حل مشکلات کارگران است.
معاون روابط کار وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی، از سرمایه های این شرکت و کارگران آن حمایت می کنیم و نمایندگان کارگران نیز باید سخنان آنان را  بشنوند و مطالب و دستورالعمل ها را برای آنان  اطلاع رسانی کنند و اجازه ندهند کسی از بیرون به فضای کارگری آسیب وارد کند.
معاون روابط کار با اشاره به دغدغه ها و مشکلات کارگران گفت:با تاکید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی را رصد نموده و معتقدیم توسعه سه جانبه گرایی و افزایش تعامل و همفکری با شرکای اجتماعی موجب ارتقاء کار و همکاری های بیشتر می شود.
وی افزود: امیدواریم در این مسیر بتوانیم گامی موثر در جهت رفع مسائل و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی برداریم.

 
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید