اخبار

تمدید زمان ثبت‌نام جامعه کار و تولید در جشنواره امتنان

جشنواره امتنان از کارگران و گروه های نمونه کار استان یزد, اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
با توجه به استقبال جامعه کارگری و شرایط و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در کشور، زمان ثبت‌نام متقاضیان و گروه‌های هدف جشنواره تا 12 آذر سال 1400 تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ با اعلام مدیرکل امور اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با توجه به استقبال جامعه کارگری و شرایط و محدودیت‌های ناشی از شیوع کرونا در کشور، زمان ثبت‌نام متقاضیان و گروه‌های هدف جشنواره تا 12 آذر سال 1400 تمدید شد.
بر این اساس کارگران، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی، فرصت دارند با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانیhttp://emtenan.mcls.gov.ir با ثبت مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و مستندات لازم، در فرآیند انتخاب جشنواره امتنان قرار گیرند.
فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر کشور، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید ازاهداف برگزاری این جشنواره است.
قابل ذکر است از برگزیدگان ملی جامعه کار و تولید در هفته کارگر سال آینده تجلیل بعمل خواهد آمد.
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید