اخبار

بازدید گسترده از واحدهای تولیدی شهرستان ابرکوه همزمان با هفته جهانی کارآفرینی

بازدید گسترده از واحدهای تولیدی شهرستان ابرکوه همزمان با هفته جهانی کارآفرینی
همزمان با هفته جهانی کارآفرینی، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه به همراه کارشناسان این اداره از برخی واحدهای تولیدی بزرگ شهرستان بازدید نمودند.

پزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه؛ ناصر زارع رئیس این اداره در حاشیه بازدیدها، ضمن گفت‌وگو با مدیران و کارگران این واحدهای صنعتی و تولیدی و گرامیداشت هفته کارآفرینی، از نزدیک در جریان توانمندی‌ها، روند فعالیت و مهمترین مسائل و مشکلات آن‌ها‌ قرار گرفت و از مدیران و دست اندرکاران آنها قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه اشتغال به عنوان یکی از مهمترین اولویت های این دولت بشمار می رود، اظهار داشت: یکی از دلایل اصلی وقوع انواع ناهنجاری ها و ایجاد مسائل اجتماعی در جامعه، معضل بیکاری و عدم اشتغال افراد در جامعه است.
همچنین در این بازدید مواردی از قبیل ثبت نام جشنواره امتنان از نخبگان کار و گروه های کاری نمونه ، پیگیری حق و حقوق کارگری ، تشکیل و راه اندازی تشکلات کارگری ، برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی، راه اندازی هیئت های ورزشی کارگری و ... نیز مطرح و تصمیمات و توافق و تعامل لازم جهت تحقق موارد مذکور صورت گرفت.

ابرکوه
ابرکوه
ابرکوه
ابرکوه
ابرکوه
ابرکوه

۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید