اخبار

دیدار سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آیت الله ناصری امام جمعه یزد

دیدار سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با آیت الله ناصری امام جمعه یزد
مسأله احیای تعاونی ها را جدید بگیرید. تعداد زیادی از شرکت های تعاونی در استان غیرفعال و راکد هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله ناصری امام جمعه یزد ضمن تبریک انتصاب محمدرضا فلاحتی در یکی از مدیریت های حساس استان گفت: مسأله احیای تعاونی ها را جدید بگیرید. تعداد زیادی از شرکت های تعاونی در استان غیرفعال و راکد هستند.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال به وسیله تعاونی ها می تواند سرعت بگیرد افزود: شرکت های تعاونی اگر درست برنامه ریزی و کار کنند می توانند مشکل اشتغال را برطرف سازند.

امام جمعه یزد تاکید کرد: خیلی از تحصیل کرده های دانشگاهی سرگردان هستند و نمی دانند دست به چه کاری باید بزنند به همین دلیل بیکار هستند. اگر تشکیلاتی باشد که طرح های آماده داشته باشد و آموزش مختصری به افراد بدهد می توان افراد را به کار بگمارد.

آیت الله ناصری با اشاره به اینکه صنعت نساجی در استان باید به سمت تولیداتی گام بردارد که بتواند بازار پوشاک کشور را تحت تاثیر قرار دهد گفت: صنعت نساجی در زمان گذشته و حتی حال یکی از صنایع مطرح یزد است که با توجه بیشتر به این صنعت و تولیدات مرغوب می تواند برای قشر عظیمی از افراد استان به خصوص بانوان فرصت اشتغال ایجاد کند.

وی در بخشی از سخنان خود نیز گفت: کارگران باید در واحدهای تولیدی آموزش دیده و ارتقاء یابند. استعدادهای کارگران باید شناسایی و شکوفا شود. یک فرد نباید همیشه و مدت دار فقط کارگر بماند بلکه باید بتواند مرحله مرحله رشد کند و خود نیز تبدیل به یک کارفرما و کارآفرین شود.

۲۴ آبان ۱۴۰۰ ۱۶:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید