اخبار

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد :

پیگیری مطالبات کارگری و کارفرمایی اولویت مهم وزارت مردم است

پیگیری مطالبات کارگری و کارفرمایی اولویت مهم وزارت مردم است
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ضرورت پیگیری مطالبات کارگری و کارفرمایی و تبیین حقوق متقابل آنها گفت: تقویت دانش و آگاهی عمومی و اختصاصی فعالین کارگری از مهمترین اولویت های شرکای سه جانبه در جهت توسعه کیفی این قشر است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی‌حسین رعیتی فرد معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در دیدار صمیمی با نمایندگان مجامع ملی و استانی سراسر کشور ضمن تاکید بر اهمیت توجه به مطالبات تشکل‌های صنفی گفت: این معاونت آمادگی خود را برای دریافت و پذیرش دیدگاه‌ها و انتقادات و پیشنهادات تمام فعالین صنفی در راستای رفع مشکلات جامعه کار و تولید کشور اعلام می‌دارد.
رعیتی فرد ضمن تاکید بر برگزاری جلسات مستمر شورای عالی کار خاطرنشان کرد: امیدواریم در این شورا با بررسی مشکلات کارگران و ارائه طرح‌ها و راهکارهای عملی در رفع مشکلات و تقویت به نتایج مطلوب دست پیدا کنیم.
در ادامه این نشست سید محمد یار احمدیان رئیس هیئت مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران و عضو هیئت امنای تامین اجتماعی ضمن تشریح نوع فعالیت و سوابق و عملکرد گفت: این تشکل صنفی و ملی برای ایجاد بالندگی و تقویت مولفه های محیط کسب و کار کشور با رویکرد سه جانبه گرایی اعلام آمادگی می‌کند.
سید محمد یار احمدیان گفت: امیدواریم با تغییر شیوه و نگرش ها در جهت حفظ حقوق تشکل ها، شاهد برخورداری یکسان از جایگاه قانونی برای عموم فعالین این عرصه باشیم.
در این نشست، نمایندگان مجامع استانی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
 
۲۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید