اخبار

ناصر زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه؛

تعاون می تواند نقش اساسی در توسعه کارآفرینی خلاق در سطح کشور ایفا نماید

تعاون می تواند نقش اساسی در توسعه کارآفرینی خلاق در سطح کشور ایفا نماید
به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی یک دوره آموزشی مربوط به چگونگی تشیکل شرکت های تعاونی تولیدی و توزیعی در قالب مشاغل خانگی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار ورفاه اجتماعی ابرکوه؛ در این مراسم ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان ضمن گرامیداشت هفته جهانی کارآفرینی گفت: با توجه به جایگاه خطیر بخش تعاون در ایجاد فرصتهای مناسب برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در سراسر کشور به نظر می رسد این بخش می تواند از طریق آموزشها و مهارتهای تعاونی و اشاعه فرهنگ تعاون و همکاری گروهی، نقش اساسی در توسعه کارآفرینی خلاق در سطح کشور و استان ایفا نماید.
وی اظهار داشت: اهداف مشترک مهمی از قبیل افزایش اشتغال، توسعه اقتصادی منطقه، کمک به افزایش صادرات و افزایش مشارکت بخش غیردولتی دراقتصاد کشور بین «کارآفرینی» و «تعاون» وجود دارد و از سویی دیگر مزایای نسبی که هرکدام از این مقوله‌ها دارند میتواند یک هم افزایی عظیمی را در راه دستیابی به اهداف مشترک بوجود آورد.
لازم به ذکر است  این  جلسه آموزشی توجیهی ویژه متقاضیان تشکیل شرکت تعاونی تولیدی توزیعی در قالب پشتیبان مشاغل خانگی در شهرستان ابرکوه با حضور کارشناسان تعاون و اشتغال اداره تعاون کار و تعدادی از متقاضیان در محل این اداره برگزار شد.

۲۰ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید