اخبار

محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

برنامه های عملیاتی با برنامه ریزی دقیق و اقدام انقلابی تحقق می یابند

برنامه های عملیاتی با برنامه ریزی دقیق و اقدام انقلابی تحقق می یابند
وظیفه مدیران و کارکنان این مجموعه، تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعاونگران این است که با یک برنامه ریزی دقیق، عالمانه و یک اقدام انقلابی و مجاهدانه در این مسیر گام بردارند و اهدافی که در پیش روی این مجموعه است را محقق سازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مراسم تکریم عماد تشکری و معارفه محمدرضا فلاحتی مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور مسئولین استانی برگزار شد.
محمدرضا فلاحتی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست گفت: جایگاه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی باتوجه به ارتباط آن با قشر عظیمی از مردم به ویژه کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و بخش های مختلف اقتصادی و دستگاه های اجرایی؛ خاص و ویژه هست.
وی افزود: عملکرد مطلوب این اداره کل می تواند تاثیر قابل توجه ای در ارتقاء رضایت مندی مردم داشته و به حرکت استان در پیشرفت عدالت کمک شایان توجهی کند.
فلاحتی با اشاره به اینکه نقش این اداره راهبردی و استراتژیک است و جایگاه آن بر کسی پوشیده نیست خاطرنشان کرد: وظیفه مدیران و کارکنان این مجموعه، تشکل های کارگری و کارفرمایی و تعاونگران این است که با یک برنامه ریزی دقیق، عالمانه و یک اقدام انقلابی و مجاهدانه در این مسیر گام بردارند و اهدافی که در پیش روی این مجموعه است را محقق سازند.
وی با بیان اینکه این مسئولیت با ارائه یک برنامه مدون عملیاتی در راستای برنامه عملیاتی وزرات به بنده سپرده شده است و در اجرای آن دست تک تک بزرگواران را به گرمی می فشارم تاکید کرد: در حوزه منابع مالی و نیروی انسانی در حق این مجموعه بی مهری هایی صورت گرفته است ولی یکی از نقاط قوت این اداره وجود پرسنل متعهد و با وجدان کاری بالاست.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افزود: به عنوان مدیر مجموعه از تک تک همکارانم برای اجرای برنامه هایی که در حوزه های مختلف داریم حمایت می کنم.
وی در پایان تصریح کرد: مشی مدیریت این است که بدون نگاه به سلایق سیاسی و براساس شایسته سالاری کار را جلو ببریم و به امید خدا بتوانیم یک کارنامه موفق و در شأن استان یزد و جامعه ی کارگری، کارفرمایی و تعاونگران ارائه کنیم.
۱۹ آبان ۱۴۰۰ ۰۸:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید