اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ایجاد داشبورد مدیریتی آنلاین برای رصد فعالیت ها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ایجاد داشبورد مدیریتی آنلاین برای رصد فعالیت ها
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست تخصصی گرامیداشت «روز آمار و برنامه ریزی» گفت: ایجاد یک داشبورد مدیریتی آنلاین با شاخص های اصلی و مهم می تواند رصد فعالیت ها را تسهیل و درصد خطا در تصمیم گیری ها را کاهش دهد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،  کار و رفاه اجتماعی، دکتر حجت الله عبدالملکی بر ضرورت احصاء شاخص ها و نماگرهای موردنیاز و پرهیز از به کارگیری اطلاعات غیرضروری تاکید کرد و گفت: نباید در پیشبرد امور و به کارگیری آمار استنباطی از طریق نمونه گیری در مواقع ضروری، وقفه ای ایجاد شود.
وی، با اشاره به اهمیت آمار و برنامه ریزی گفت: مقدمه هر نوع برنامه ریزی، آگاهی از وضعیت آمار و اطلاعات است تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در ارائه و اشاعه داده های آماری نباید خساستی وجود داشته باشد تا دسترسی سریع برای همه کاربران حوزه های مختلف در بخش های پژوهشی و اجرایی فراهم شود.
عبدالملکی، خواستار ارائه تحلیل های مختصر و قابل بهره برداری در گزارش های آماری موضوعی و دوره ای شد تا برای پیگیری و رفع چالش های موجود مورد استفاده قرار گیرد.

نشست تخصصی گرامیداشت "روز آمار و برنامه ریزی" با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وزیر، روسای سازمان­های وابسته، برخی مدیران کل ستادی و مدیران کل استانی برگزار شد و در پایان این نشست از همکاران برگزیده مرکز آمار و برنامه ریزی استانی، ستادی و سازمان­ های وابسته تجلیل شد.

 
۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید