اخبار

اجرای دستورالعمل های حفاظت فنی و رعایت نکات ایمنی باید در معادن جدی گرفته شود

اجرای دستورالعمل های حفاظت فنی و رعایت نکات ایمنی باید در معادن جدی گرفته شود
اجرای دستورالعمل های حفاظت فنی و رعایت نکات ایمنی باید در معادن جدی گرفته شود تا خدای ناکرده شاهد حوادث دلخراش برای کارگران نباشیم.
,به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با رضا فلاح مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران-بافق دیدار و گفتگو کرد.
وی در این دیدار ضمن قدردانی از مدیریت این شرکت گفت: کارگرانی که در معادن استان کار می کنند واقعا در شرایط طاقت فرسا و سختی مشغول به فعالیت هستند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد افزود: استان یزد به عنوان یکی از استان های صنعتی و معدنی در کشور شناخته می شود و خوشبختانه کمترین مشکل را در پرداخت حقوق و مزایا در واحدهای معدنی بزرگ داریم؛ برخی از مشکلاتی که پیش می آید مربوط به پیمانکاران است.
تشکری با اشاره به اینکه رعایت نکات ایمنی، مسائل فنی و حفظ و صیانت از نیروی کار باید از اولویت های مدیران معادن باشد خاطرنشان کرد: اجرای دستورالعمل های حفاظت فنی و رعایت نکات ایمنی باید در معادن جدی گرفته شود تا خدای ناکرده شاهد حوادث دلخراش برای کارگران نباشیم.
وی در ادامه با بیان اینکه اکثر کارگران معادن استان از خانواده های خود دور هستند تاکید کرد: توجه به امر ورزش و نشاط و شادابی روحی کارگران معادن از نکاتی است که نباید از آنها غفلت شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به مسئولیت اجتماعی که برعهده واحدهای بزرگ صنعتی و معدنی در استان گفت: مشارکت در اجرای برنامه های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و ایجاد فضاهای مناسب در شهرستان های معدن خیز برای کارگران و خانواده های آنها اموری هستند که مدیران معادن باید برای اجرای آنها اهتمام ویژه ای بگذارند.
در این نشست مسائل حوزه کارگری مجتمع سنگ آهن مرکزی ایران مورد بررسی قرار گرفت.
۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید