اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

ساخت تولیدات رسانه ای در حوزه فرهنگ کار و تلاش یزدی ها با جدیت دنبال شود

ساخت تولیدات رسانه ای در حوزه فرهنگ کار و تلاش یزدی ها با جدیت دنبال شود
با کمک واحدهای تولیدی می توان برای بالا بردن فرهنگ کار و تلاش در استان قدم های موثری برداشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با کارشناسان و مدیران حوزه مدیریت اجتماعی این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.
وی با اشاره به رشد 12 درصد کیفی وکمی عملکرد این اداره کل در سال 99 نسبت به سال 98 گفت: ارتقاء رتبه اداره کل به رتبه هشتم کشوری با تلاش ها و کوشش های همه همکاران در واحدهای مختلف صورت گرفته و قطعا در سال جدید نیز این همکاری ادامه دار هست.
تشکری با اشاره به کسب جایگاه نخست کشوری مدیریت اجتماعی در حوزه فرهنگی و اجتماعی، جایگاه برتر استانی در حوزه نماز و ... تصریح کرد: با رشد فضای مجازی، آسیب های اجتماعی از این طریق بیشتر شده و جامعه کارگری نیز در این حوزه دچار آسیب هایی شده است.
وی برگزاری کارگاه آموزشی در حوزه آسیب های اجتماعی را با اهمیت برشمرد و افزود: با وجود اینکه آمار برته این اداره کل تکمیل شده و خیلی بیشتر از آنچه در آمار برای استان دیده شده، برنامه انجام شده است؛ اما جدای از نگاه آماری برگزاری مداوم کارگاه های آسیب های اجتماعی در حوزه های مختلف مانند سواد رسانه ای، مواد مخدر، طلاق، بحران های خانوادگی، فرزند آوری و ... در دستور کار همکاران قرار بگیرد و با هماهنگی با مدیریت های واحدهای تولیدی برای برگزاری این دوره ها برنامه ریزی منسجم صورت بگیرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از دانش آموز به علت کرونا در استان از آموزش بازمانده اند، افزود: کارشناسان امور اجتماعی با شناسایی این افراد در واحدهای تولیدی و معرفی آنها به آموزش و پرورش استان بیایند تا راه های بازگشت این افراد به امر تحصیل فراهم شود.
وی در پایان با برشمردن مباحث فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در حوزه کار گفت: با کمک واحدهای تولیدی می توان برای بالا بردن فرهنگ کار و تلاش در استان قدم های موثری برداشت و در این زمینه تولیداتی را برای فضای مجازی آماده و منتشر کرد که امیدوارم این امر نیز تا پایان سال محقق شود.

۴ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۲۴
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید