اخبار

همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش انجام شد:

برگزاری همایش تمرینات صبحگاهی ویژه ی ورزشکاران کارگر در یزد

برگزاری همایش تمرینات صبحگاهی ویژه ی ورزشکاران کارگر در یزد
به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و گرامیداشت روز ورزش انجمن ووشو کارگران استان یزد همایش تمرینات صبحگاهی ویژه کارگران، فرزندان کارگر و همسران کارگر را در محل پارک کوهستان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش کارگران استان یزد؛ علی کرمانیه رئیس انجمن ووشو کارگران استان یزد در خصوص نحوه برگزاری این همایش صبحگاهی گفت: با توجه به اینکه در هفته تربیت بدنی و ورزش قرار داریم سعی کردیم با برگزاری برنامه تمرینات صبحگاهی ضمن ایجاد نشاط در بین قشر زحمتکش کارگری، رشته ووشو را به عموم مردم معرفی کنیم.
وی افزود: در این همایش که دو روز انجام گرفت با استقبال خوب کارگران و خانواده این عزیزان روبرو شد و علاوه بر اجرای تمرینات صبحگاهی، حرکات و فرم های مروبط به رشته ووشو بصورت انفرادی و گروهی برگزار شد.
کرمانیه حضور بزرگان و پیشکسوتان رشته ووشو در این همایش را مایه دلگرمی عنوان و خاطرنشان کرد: خوشبختانه علاوه بر حضور پرشور ورزشکاران کارگر در این همایش، حضور اساتید ووشو از جمله آقایان دورایران ، حجتی و بانوان ملک ثابت ، معشوری و بهرامی علاوه بر اینکه باعث دلگرمی ما شد، شور و هیجان و انگیزه بالاتری به ورزشکاران منتقل شد.
گفتنی است این همایش روز پنجشنبه با حضور بانوان و روز جمعه ویژه آقایان در محل پارک کوهستان یزد برگزار شد.

ووشو 7
ووشو 6
ووشو 5
ووشو 4
ووشو 3
ووشو 2
ووشو 1


۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۷:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید