اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

3802 نفر از کارگران استان از بیمه بیکاری استفاده می کنند

3802 نفر از کارگران استان از بیمه بیکاری استفاده می کنند
عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در 6 ماه نخست سال جاری هزار و 131 نفر از کارگران مشمول دریافت بیمه بیکاری گردیدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در 6 ماه نخست سال جاری هزار و 131 نفر از کارگران مشمول دریافت بیمه بیکاری گردیدند.
وی با اشاره به اینکه از سال گذشته تاکنون 7 هزار و 396 نفر در سامانه جامع روابط کار جهت دریافت بیمه بیکاری ثبت نموده اند گفت: از این تعداد 37 نفر در از بخش کشاورزی، 3 هزار و 390 از بخش صنعت و 3 هزار و 969 نفر از بخش خدمات در سامانه جهت دریافت بیمه بیکاری ثبت نام نموده اند که پس از پالایش های صورت گرفته 4 هزار و 792 نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شناخته شده و 535 نفر نیز غیرمشمول و مابقی درخواست ها در حال بررسی است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خاطرنشان کرد: در سال گذشته با شیوع ویروس کرونا مشاغل زیادی دچار آسیب شدند که در این بین بیشترین صدمه را بخش خدمات و گردشگری دریافت کردند. امیدواریم در سال جاری با شروع واکسیناسیون عمومی بخش گردشگری و خدمات استان رونق دوباره خود را به دست آورد.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید