اخبار

براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمان اداری و استخدامی:

کسب رتبه عالی ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد

کسب رتبه عالی ارزیابی عملکرد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد
براساس میزان تغییرات امتیازات طی سال های 1399 و 1398 و مقایسه به عمل آمده، استان یزد با رشد 11/89درصدی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، جزو پنج استان کشور از لحاظ رشد عملکردی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در ارزیابی های صورت گرفته سال 99 در مقایسه با سال 98 که توسط سازمان اداری و استخدامی انجام شده، 11/89 درصد در شاخص های عمومی و اختصاصی رشد داشته است.
نیکی آرمین رئیس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در رابطه با این خبر گفت: با توجه به اعلام نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال 1399 ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و بررسی های به عمل آمده در خصوص وضعیت نتایج حاصله، استان یزد براساس مجموع امتیازات کسب شده در سطح عالی ارزیابی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: براساس میزان تغییرات امتیازات طی سال های 1399 و 1398 و مقایسه به عمل آمده، استان یزد با رشد 11/89درصدی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، جزو پنج استان کشور از لحاظ رشد عملکردی قرار گرفت.
آرمین تصریح کرد: این اداره کل رتبه برتر استانی جشنواره شهید رجایی در سال 99 را نیز به دست آورد که با حضور مقامات ارشد استان با اهداء لوح و تندیس از مجموعه مدیریتی این اداره کل تقدیر شد. همچنین در ارزیابی هایی که توسط وزارت متبوع صورت گرفته این اداره کل در بخش های مختلف رتبه های برتر کشوری را از آن خود کرده است.
۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید