اخبار

در اخرین روز از هفته دفاع مقدس روی داد:

تجلیل از همکاران رزمنده تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

تجلیل از همکاران رزمنده تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
با هر گرایش فکری در همه نظام ها کسانی که برای دفاع از کشورشان جنگیده اند مورد تقدیر هستند. چرا که ارزشی حساب می شود که هر کشوری ممکن است در مقطعی گرفتار جنگ شود و همیشه نخبگان اجتماعی و افراد زبده در این عرصه ها می درخشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: در آخرین روز از هفته دفاع مقدس از همکار رزمنده این اداره کل تجلیل شد.
عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این نشست گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و انسان های والا مقامی که در این جنگ نابرابر حضور یافتند یک وظیفه برای تمامی مسئولین جمهوری اسلامی ایران است.
وی با اشاره به اینکه ارزش های دفاع مقدس هیچ ارتباطی به انقلابی بودن و نبودن، این دولت و آن دولت ندارد گفت: با هر گرایش فکری در همه نظام ها کسانی که برای دفاع از کشورشان جنگیده اند مورد تقدیر هستند. چرا که ارزشی حساب می شود که هر کشوری ممکن است در مقطعی گرفتار جنگ شود و همیشه نخبگان اجتماعی و افراد زبده در این عرصه ها می درخشند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تصریح کرد: هشت سال جنگ تحمیلی ایرانی اسلامی با جبهه استکبار سرشار از تجربیات ارزنده، ارزش های معنوی و والای انسانی است که انسان می تواند آنها را در آثار انتشار یافته از یادگاران دفاع مقدس بخواند و درباره آنچه بر دلاور مردان ما گذشته است فکر کند و به آن بیندیشد.
در این مراسم از سه نفر از همکاران رزمنده که افتخار حضور در جبهه های حق علیه باطل را داشته اند تجلیل شد. همچنین زارع زاده مدرس دانشگاه و از جانبازان جنگ تحمیلی به بیان خاطرات آن دوران پرداختند.
۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید