اخبار

عمادتشکری در دیدار با رضایی نژاد مدیرعامل پیشگامان کویر یزد:

تعاونی های می توانند نقش موثری در اقتصاد دانش بنیان ایفا کنند

تعاونی های می توانند نقش موثری در اقتصاد دانش بنیان ایفا کنند
خوشحال هستیم که شرکت پیشگامان به صورت جدی در این حوزه مشغول به فعالیت است و قطعا برداشتن گام در این حوزه، نوید بخش آینده روشنی برای استان و کشور دارد. شرکت های تعاونی می توانند نقش موثری در اقتصاد دانش بنیان ایفا کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با حضور در دفتر شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد از زحمات رضایی نژاد مدیرعامل این شرکت در عرصه ورزش کارگری تقدیر و تشکر کرد.
وی با بیان اینکه در سالهای اخیر شرکت تعاونی پیشگامان کویر افتخار استان یزد بوده افزود: مدیریت عالی در شرکت تعاونی پیشگامان کویر یزد این شرکت را به عنوان الگوی موفق تعاونی در کشور معرفی کرده است که موجب سربلندی استان در سالهای اخیر شده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خاطر نشان کرد: در هفته تعاون سال جاری شرکت تعاونی پیشگامان افتخارات متعدد استانی و کشوری را به دست آورد و با بهره گیری از مدیران توانمند، باعث سربلندی بخش تعاون در ایران عزیز شده است.
وی با اشاره به امضاء تفاهم نامه ای که در آذرماه سال گذشته به منظور ایجاد و بهره برداری از مرکز نوآوری و خلاقیت بخش تعاون بین این اداره کل و شرکت تعاونی شتابدهنده پیشگامان منعقد شد گفت: بند دوم سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی بر توسعه اقتصاد دانش بنیان تاکید دارد؛ این بند، به نوعی مسئولان و متولیان همه بخش‌های اقتصادی کشور را موظف می‌کند تا به تقویت دانش‌بنیان‌ها کمک کنند.
تشکری تصریح کرد: خوشحال هستیم که شرکت پیشگامان به صورت جدی در این حوزه مشغول به فعالیت است و قطعا برداشتن گام در این حوزه، نوید بخش آینده روشنی برای استان و کشور دارد. شرکت های تعاونی می توانند نقش موثری در اقتصاد دانش بنیان ایفا کنند.
تشکری ورود فعال و پویا مدیریت شرکت تعاونی پیشگامان در بخش ورزش کارگری را مسرت بخش خواند و تاکید کرد: این که مدیران شرکت تعاونی به مقوله ورزش اهمیت می دهند و در بخش های ورزش قهرمانی و همگانی هزینه می کنند نشان از درایت و توجه ویژه این مجموعه به بحث نشاط و سلامت جامعه دارد.
وی در پایان این نشست با اعطای لوح و تندیس از طرف جواد رمزی رئیس فدراسیون ورزش کارگری از تلاش های مدیریت پیشگامان در عرصه ورزش کارگری تقدیر و تشکر کرد.

پیشگامان کویر یزد
پیشگامان کویر یزد
پیشگامان کویر یزد
پیشگامان کویر یزد
پیشگامان کویر یزد
پیشگامان کویر یزد


۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید