اخبار

تجلیل از جانبازان و ایثارگران به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان مهریز برگزار شد

تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت : بی‌شک خلق حماسه جاوید ملت شریف ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر با رژیم بعث عراق برگ زرینی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی است که تا همیشه بر تارک ملت ایران خوش خواهد درخشید.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز ؛ روز چهارشنبه (31 شهریورماه) مصادف با اولین روز از هفته دفاع مقدس با حضور ادارات شورای هماهنگی رفاه شهرستان به پاس قدردانی از ایثار و فداکاری غیورمردان هشت سال جنگ تحمیلی، از 26 نفر از جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس شهرستان با حضور معاون فرماندار در محل نمازخانه آسایشگاه سالمندان نشاط شهرستان مهریز تجلیل شد .
دهقانیزاده رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت : بی‌شک خلق حماسه جاوید ملت شریف ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر با رژیم بعث عراق برگ زرینی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی است که تا همیشه بر تارک ملت ایران خوش خواهد درخشید.
وی درباره اهمیت ثبت و ضبط خاطرات رزمندگان دوران دفاع مقدس خاطر نشان کرد: جنگ هر چند خیلی از عزیزان را از ما گرفت اما از یک طرف برای ما یک نعمت بود.
وی با بیان اینکه شما رزمندگان به فرموده امام خامنه ای باید خاطرات دفاع را بگویید و نگذارید این دلاوری‌های شما تحریف شود، افزود: جوانان عزیز باید داشته های خود را حفظ کنیم که امروزه اولویت ما بستن راه نفوذ دشمنان است . همه باید آماده باشند که انشاءلله پیروزی از آنِ حزب الله است.
در این مراسم سیدحسین سالاری آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس ، خاطرات اسارت خود را بیان نمود و در خاتمه کتاب خاطرات ایشان که نام کتاب سالار تکریت نامگذاری شده ، به این عزیزان اهداء گردید .
در پایان از جمعی از جانبازان و ایثارگران شهرستان با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد .
۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید