اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:

تلاش داریم زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف استان روند کاهشی داشته باشد

تلاش داریم زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف استان روند کاهشی داشته باشد
در سال گذشته و شش ماه ابتدای سال جاری شاهد افزایش زمان رسیدگی به درخواست های ارائه شده به مراجع به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی های اجباری بودیم، تا از سلامت اعضا و شرکت کنندگان صیانت نماییم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه حیدری مدیر روابط کار این اداره کل در جلسه هیأت حل اختلاف شهرستان یزد حضور یافت.
وی در این جلسه گفت: با تلاش هایی که توسط اعضای مراجع حل اختلاف استان در حال انجام است امیدوارم زمان رسیدگی به دادخواست ها روند کاهشی داشته باشد.
وی ادامه داد: در سال گذشته و شش ماه ابتدای سال جاری شاهد افزایش زمان رسیدگی به درخواست های ارائه شده به مراجع به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی های اجباری بودیم، تا از سلامت اعضا و شرکت کنندگان صیانت نماییم.
تشکری ضمن قدردانی از دقت نظر اعضای مراجع حل اختلاف استان تاکید کرد: اعضاء مراجع تمام سعی و کوششان را به کار بسته اند تا عدالت در آرای صادره اجرا شده و حقی از کسی ضایع نشود.
وی با اشاره به اینکه این اداره کل با کمبود نیروی انسانی روبرو است تصریح کرد: در هفته های گذشته نشست هایی را با کارشناسان حوزه روابط کار و فناوری اطلاعات برگزار کرده ایم تا بتوانیم زمان های ارائه خدمات در حوزه های مختلف از جمله رسیدگی به درخواست های سخت و زیان آور، دادخواست های کارگری و ... را کاهش دهیم.
۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید