اخبار

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: بیش از 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم توزیع شد

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی: بیش از 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده بین مردم توزیع شد
رزمایش پدافند زیستی سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ با حضور سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تعدادی از مراکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و با مشارکت فعالانه ی مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احمد غریوی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت : این مرکز از روزهای نخستین شیوع کرونا در کشور اقدامات پیشگیرانه ی خود را  در این خصوص آغاز کرد.

وی افزود : همچنین این مرکز در  اسفند ماه سال 1398  زمینه انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای تولید ماسک و گان را فراهم  کرد.

وی تصریح کرد: در نتیجه این تفاهم نامه و زمانی که کشور با کمبود ماسک و گان روبرو بود با استفاده از ظرفیت بسیج و مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور بیش از 13 میلیون ماسک و گان تولید شد.

غریوی تصریح کرد:  علاوه بر این  مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از مراکز فعال در سطح استان تهران بود که بیش از 40 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده را بسته بندی و بین مردم توزیع کرد .

بسیج 3

وی افزود : همچنین گندزدایی همه ساختمان های ستادی و اجرایی وزارتخانه و تهیه و توزیع کمک های مومنانه همراستا با فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص مواسات و همدلی و کمک مومنانه به افراد نیازمند به ویژه برای آن عده که به لحاظ شیوع ویروس کرونا شغل و کسب و کار خود را از دست داده و با مشکلات معیشتی روبرو بودند در دستور کار قرار گرفت .

بسیج 1

غریوی تصریح کرد: علاوه بر این  پخت غذا و توزیع آن بین مردم نیازمند شهر و استان تهران از دیگر اقدامات این مرکز در این زمینه بود .

فرمانده مرکز مقاومت بسیج  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود :  در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی نیز  با همکاری سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان تهران در خصوص شناسایی افراد مبتلا و معرفی آنها به مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی با همکاری حوزه مقاومت بسیج سازمان تامین اجتماعی و کانون بسیج جامعه پزشکی بخش درمان سازمان یاد شده اقدامات خوبی انجام گرفته است.

 بسیج 2

وی از  ظرفیت های موجود در سطح مرکز، حوزه ها و پایگاه های تابعه از آمادگی کامل بسیجیان تابعه برای حضور در صحنه های مختلف خدمت رسانی به مردم شریف کشور خبرداد و همچنین  بر تداوم ارائه خدمات مربوط به پیشگیری از ویروس کرونا تا زمان ریشه کنی کامل این ویروس منحوس در سطح جامعه و بازگشت آرامش روانی به مردم شریف کشور و مصونیت کامل آنها که خوشبختانه با آغاز به کار دولت مردمی سیزدهم رشد خوبی به خود گرفته است تاکید کرد.

سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از این رزمایش بازدید کرد.


۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید