اخبار

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد:

مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح 268 طرح تعاونی

مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح 268 طرح تعاونی
با حضور حجت دکتر عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مراسم تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح 268 طرح تعاونی به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، همزمان با برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونی های برتر با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۲۶۸ طرح تعاونی با سرمایه گذاری ۳۳۸۷ میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی ۷۰۰۰ نفر در 5 استان منتخب افتتاح می شود.‌

در ابتدای این مراسم عبدالملکی از نمایشگاه دستاوردهای تعاون بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات و دستاوردهای این حوزه، نحوه عملکرد سامانه جامع و هوشمند تعاون، فعالیت مرکز  نوآوری و توسعه تعاون ایران(منتا)  قرار گرفت.

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی همچنین در جریان فعالیت های بانک توسعه تعاون، نحوه تسهیلات دهی و افزایش سرمایه بانک و  نیز فعالیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون قرار گرفت. 

طرح تاب (تعاون، اشتغال و بازار ) دیگر طرحی بود که وزیر کار در جریان آن قرار گرفت.

ارائه گزارش عملکرد بخش تعاون، از سوی معاون امور تعاون، سخنرانی رییس اتاق تعاون، تجلیل از تعاونی های برتر و سخنرانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله برنامه های این مراسم است. 

 
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید