اخبار

تشکری در افتتاح هایپرمارکت شرکت تعاونی توزیعی:

خدمات عالی شرکت تعاونی های توزیعی در ایام جنگ هرگز از یاد مردم نمی رود

خدمات عالی شرکت تعاونی های توزیعی در ایام جنگ هرگز از یاد مردم نمی رود
شرکت تعاونی های توزیعی می توانند در بسیاری از مواقع یاری گر دولت در توزیع اقلام مصرفی خانوارها باشند و مردم خدمات شرکت تعاونی های توزیعی در اوایل انقلاب را به خوبی به یاد دارند و از آن شرکت ها به نیکی یاد می کنند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: همزمان با سومین روز از هفته تعاون، شرکت تعاونی تامین نیاز مصرف کنندگان سپهر افق نارین میبد با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و برخی از مسئولین شهرستان میبد افتتاح شد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این رابطه گفت: شرکت تعاونی های توزیعی می توانند در بسیاری از مواقع یاری گر دولت در توزیع اقلام مصرفی خانوارها باشند و مردم خدمات شرکت تعاونی های توزیعی در اوایل انقلاب را به خوبی به یاد دارند و از آن شرکت ها به نیکی یاد می کنند.
وی با بیان اینکه تشکیل این شرکت تعاونی توسط چند واحد صنعتی کاشی و سرامیک و عرضه مواد غذایی به صورت خاص بین اقشار کارگر را کار حسنه و پسندیده ای برشمرد و افزود: شرکت تعاونی های توزیعی علاوه بر اینکه می توانند به سهامداران خود سود پرداخت کنند همین طور می توانند دست واسطه ها و دلالان را از سفره مردم کوتاه کنند؛ متاسفانه در چند سال اخیر شاهد توزیع نامناسب برخی از اقلام مصرفی مردم که باعث عدم رضایت آنها شده، بودیم.
این شرکت تعاونی با 200 نفر عضو در ابتدای سال جاری با سرمایه 2 میلیارد ریال تشکیل و هم اکنون با یک هزار و 300 نفر عضو و سرمایه ای بالغ بر 60 میلیارد ریال در حال فعالیت است.
۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید