اخبار

در سومین روز از هفته تعاون انجام شد:

افتتاح 2 طرح تعاونی شهرستان مهریز با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

افتتاح طرح تعاونی, شهرستان مهریز, عماد تشکری, اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مسئولین بسیج شهرستان، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و برخی دیگر از مسئولین، دو طرح تعاونی در مهریز به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ عماد تشکری در آیین افتتاح دو طرح تعاونی در شهرستان مهریز ضمن تبریک هفته تعاون گفت: 390 شرکت تعاونی از 3000 تعاونی استان در شهرستان مهریز قرار دارد که همواره موجب رونق اقتصادی در این شهرستان بوده اند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اشتغالزایی از سوی تعاونی ها را مزیت این شرکت ها دانست و افزود: در تعاونی های شهرستان مهریز چیزی نزدیک به 10 هزار نفر عضو وجود دارد که با سرمایه این عزیزان زمینه اشتغال 2 هزار نفر بطور مستقیم فراهم شده است.
وی تعاون را مانعی برای ایجاد شکاف طبقاتی میان اقشار مختلف جامعه عنوان کرد و خاطرنشان کرد: زمانی که سرمایه های خرد که در میان مردم وجود دارد در یک جا و به نام شرکت تعاونی جمع شود مانند این است که چند رود یک رودخانه را تشکیل دهند؛ بدون شک سرمایه های خرد زمینه ساز تشکیل تعاونی های موفق می شود.
تشکری عملکرد تعاونی های شهرستان مهریز را قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه تعاون در مهریز خیلی موفق بوده که با تلاش همکاران بنده در اداره شهرستان و همچنین زحمات مدیران و کارکنان شرکت های تعاونی این شهرستان، امسال دو تعاونی بعنوان تعاونی برتر و یک تعاونی بعنوان تعاونی شایسته تقدیر در جشنواره تعاونی های برتر استان انتخاب شده اند؛ این نشان از همدلی و همکاری مردم در حوزه تعاون دارد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سفر خود به شهرستان مهریز دو طرح تعاونی با موضوع طراحی و دوخت لباس به نام شرکت های تعاونی جاوید تندیس و ابریشم دوز عصمت آباد را که هردو با همکاری بسیج سازندگی شهرستان مهریز راه اندازی شد، افتتاح کرد.

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۱۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید