اخبار

عبدالملکی در نشست خیرین سلامت قم تاکید کرد: مقررات زدایی در سازمان ها و موسسات تابعه، هم افزایی با تشکل های مردمی

عبدالملکی در نشست خیرین سلامت قم تاکید کرد: مقررات زدایی در سازمان ها و موسسات تابعه، هم افزایی با تشکل های مردمی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید اجازه بدهیم مردم به راحتی کارهای خودشان را انجام بدهند و به همین منظور در وزارتخانه اولین مصوبه‌ای که در نشست شورای راهبردی وزارتخانه داشتیم بحث مقررات‌زدایی است و سازمان‌ها و موسسات تابعه موظف شدند مقررات‌زدایی کنند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت‌الله عبدالملکی در جلسه خیرین سلامت استان قم که عصر امروز برگزار شد، اظهار داشت: یکی از بهترین جلساتی که در این هفته داشتیم همین جلسه است.
وی با بیان این که یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم مردمی‌کردن امور است، افزود:  مردمی‌کردن و حمایت از تشکل‌ها یکی از 7 محور اصلی برنامه‌های من بود.
عبدالملکی خاطرنشان کرد:  در گام اول هدفمان این است که موانع را از پیش روی مردم برداریم چرا که ضوابط دست و پاگیر زیادی وجود دارد که کار را برای تشکل های مردمی هم  سخت کرده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید اجازه بدهیم مردم به راحتی کارهای خودشان را انجام بدهند و به همین منظور در وزارتخانه اولین مصوبه‌ای که در نشست شورای راهبردی وزارتخانه داشتیم بحث مقررات‌زدایی است و سازمان‌ها و موسسات  تابعه موظف شدند مقررات‌زدایی کنند.
عبدالمالکی با بیان این که با جدیت این کار را انجام می‌دهیم، تصریح کرد: هم‌افزایی با تشکل‌های مردمی یکی دیگر از برنامه‌های اصلی است ،چرا که معتقدیم نباید نگاه انحصارگرایی وجود داشته باشد.
وی افزود: دولت به این مهم اعتقاد دارد و در دستگاه‌ها و سازمان‌ها نیز این موضوع با جدیت پیگیری می‌شود.
عبدالملکی در خصوص پیشنهادات و تاکیدات  برخی از اعضای خیرین سلامت و استاندار قم در خصوص واکسیناسیون کرونا نیز بیان کرد: اولویت اصلی کشور کرونا است و رییس جمهور با حساسیت این موضوع را پیگیری می کنند.

حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نخستین سفر استانی خود ، صبح امروز وارد استان قم شد. دیدار با مراجع عظام و بازدید از طرح های تولیدی از برنامه های سفر یک روزه عبدالملکی به استان قم است .
 
۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید