اخبار

پیام سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته تعاون

پیام سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته تعاون
اتکای چشمگیر وزیر محترم به مقوله تعاون، جایگاه تعاون در قانون اساسی و اصول تحول اقتصادی ما که بر تعاون تاکید شده، امید آن می رود که بخش تعاون بتواند به سهم 25 درصدی خود در اقتصاد دست یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مناسبت هفته تعاون پیامی بدین شرح صادر کرد:

ایفای نقش محوری در توسعه و ترویج فرهنگ تعاون در استان ماموریتی است بزرگ که باید در راستای اجرای آن، همه بر عهد خود پایدار و مصمم بمانند تا در آینده ای نه چندان دور، شاهد همه گیری تعاون در سطح استان و کشور باشیم. هر ساله 13 شهریورماه یادآور یکی از مترقی ترین اصول قانون اساسی کشور و جایگاه تعاون در آن است. نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران بر پایه سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی با برنامه‌ریزی منظم و صریح استوار است.

سالجاری هفته تعاون و و روز تعاون را به گونه ای آغاز می کنیم که در راس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر عبدالملکی حضور دارند که مورد وثوق رئیس جمهوری و رهبری هستند. اتکای چشمگیر ایشان به مقوله تعاون، جایگاه تعاون در قانون اساسی و اصول تحول اقتصادی ما که بر تعاون تاکید شده، امید آن می رود که بخش تعاون بتواند به سهم 25 درصدی خود در اقتصاد دست یابد. این مهم نوید بخش دوره درخشانی برای تعاون، تعاونی ها و توسعه و توجه بیشتر به بخش تعاون دارد.

اگر رشد و توسعه تعاونی ها به گونه ای باشد که اکثر مردم بتوانند در آن حضور داشته باشند و تغییر اوضاع آن طور که از نهضت تعاونی و تعاون انتظار می رود محقق شود؛ آنگاه می توانیم شاهد آرمان های اجتماعی در زمینه توزیع عادلانه ثروت و توفیق ریشه کن کردن فقر باشیم که نتایج این رویداد گرانقدر، ارزشمند و خوش یمن است.

اینجانب ضمن گرامی داشت هفته تعاون، برای تمامی دست اندرکاران و متولیان خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد که احیاگر ارزش های والای تعاون در نظام کشور می باشند، از خداوند متعال توفیق روز افزون مسألت دارم و شروع هفته تعاون را تبریک عرض می کنم.

۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید