اخبار

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی: باید در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی: باید در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شهرستانی با اشاره به اهمیت توجه به نخبگان و استعدادهای کشور گفت: باید در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اولین سفر استانی خود به  قم سفر کرد و با مراجع عظام دیدار و گفت وگو کرد. 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت‌الله‌العظمی سیستانی صبح امروز در دیدار حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وی در قم طی سخنانی اظهار داشت: توجه به کودکان و تولید محتوی مناسب برای آنها یکی از اهدافی بوده است که بنده دنبال کرده‌ام.
وی ادامه داد: برای این مهم شبکه ماهواره‌ای "هدهد" به زبان‌های مختلف را راه‌اندازی کردم به‌هرحال کودکان آیندگان این کشور هستند و باید برای آن ها برنامه‌های مناسبی صورت گیرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شهرستانی خاطرنشان کرد: هم اکنون شبکه‌های ماهواره‌ای برنامه‌های مختلفی را پخش می‌کنند که نیاز است در این زمینه چاره‌اندیشی شود و با تولید برنامه‌های مناسب از تأثیر این شبکه‌ها بر روی کودکان جلوگیری کرد.
وی بیان  کرد:  برای مقابله با این شبکه‌های مختلف باید برنامه‌های مناسبی تهیه و پخش شود که شبکه هدهد با تولید و پخش برنامه‌های گوناگون در این زمینه اقدامات خوبی را انجام داده است.
نماینده آیت‌الله سیستانی در قم توجه به نخبگان را مهم برشمرد و گفت: نیاز است که در علوم مختلف به نخبگان و جوانان اعتماد کرد تا بتوانیم در زمینه‌های مختلف به پیشرفت و توسعه برسیم.
وی توجه به صادرات را مهم برشمرد و گفت: در صادرات باید به بسته بندی و کیفیت محصولات توجه کرد .
حجت الاسلام و المسلمین شهرستانی توجه به بازار کشور عراق را نیز مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران می تواند با برنامه ریزی مناسب صادرات خوبی به این کشور داشته باشد.

همچنین در پایان این دیدار مراسم مرثیه خوانی با حضور مداح اهل بیت برگزار شد.

 
۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید