اخبار

عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دیدار با اعضا خانه کارگر استان:

ایجاد و توسعه تشکلات کارگری در استان از الزمات ما است

ایجاد و توسعه تشکلات کارگری در استان از الزمات ما است
همواره بر لزوم ایجاد و توسعه تشکلات کارگری در واحدهای تولیدی استان تاکید داشته ایم و انصافا کارفرمایان استان نیز در راه تشکیل و توسعه تشکلات کارگری همکاری و همراهی نموده اند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اعضای خانه کارگر و تشکلات کارگری استان با سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو کردند.
علی محمد دهقانی دبیر اجرایی خانه کارگر یزد ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: کسب رتبه برتر این اداره کل در بین دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجایی نشان از برنامه ریزی و خدمت رسانی مناسب به جامعه کار و تولید به خصوص کارگران استان دارد.
وی با بیان اینکه با روی کار آمدن سرپرست جدید ارتباط خوبی بین اداره کل و تشکلات کارگری و کارفرمایی به وجود آمد خاطر نشان کرد: نگاه ویژه ای که به تشکلات کارگری در مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان وجود دارد باعث شده که ارتباطات سازنده و تعاملات مناسبی بین تشکلات کارگری و مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شکل بگیرد و این خود باعث همکاری های گوناگون در بخش های دیگر شده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این نشست گفت: اقشار آسیب پذیر و قشر شریف کارگران از جمله مراجعه کنندگان به ما هستند. تلاش و کوشش بنده و همکاران در راستای ایجاد رضایتمندی برای این قشر شریف است.
وی با تاکید بر اینکه تشکلات کارگری بازوی فکری و عملی کارفرمایان در واحدهای تولیدی هستند تصریح کرد: همواره بر لزوم ایجاد و توسعه تشکلات کارگری در واحدهای تولیدی استان تاکید داشته ایم و انصافا کارفرمایان استان نیز در راه تشکیل و توسعه تشکلات کارگری همکاری و همراهی نموده اند.
تشکری اضافه نمود: از سال گذشته تاکنون رتبه های گوناگونی در حوزه های مختلف کسب کرده ایم که این رتبه ها هنگامی ارزشمند است که توانسته باشیم اقشاری که با مجموعه ما در ارتباط هستند از خدماتی که دریافت می کنند رضایت داشته باشند.
در پایان این نشست اعضای خانه کارگر استان با اهداء لوح از زحمات عماد تشکری تقدیر و تشکر نمودند.
۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۱۹
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید