اخبار

عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

انتخاب تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی

انتخاب تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی
اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد براساس ارزیابی های صورت گرفته عملکرد سال 1399 به عنوان یکی از دستگاه های برگزیده استان در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد براساس ارزیابی های صورت گرفته عملکرد سال 1399 به عنوان یکی از دستگاه های برگزیده استان در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد.
عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در رابطه با این خبر گفت: در یکسال گذشته تاکنون این اداره کل در حوزه مختلف رتبه های ممتاز و برتر کشوری و استانی را کسب کرده است که همه اینها مرهون تلاش های خستگی ناپذیر پرسنل خدوم این اداره است.
این مسئول استانی اضافه نمود: کسب رتبه های متعدد برای این اداره کل ارزشمند است اما آنچه بیشتر برای ما ارزش و جایگاه دارد؛ جلب رضایت مجموعه کارگری، کارفرمایی، تعاونگران و کارآفرینان استان است و خدا را شکر می کنم که در این مدت توانسته ایم رضایت مردم و مراجعین را یکی از اولویت های این اداره کل قرار داده و در بین همکاران نهادینه کنیم.
لازم به ذکر است از دستگاه های برتر در جشنواره شهید رجایی پنج شنبه 4 شهریورماه با حضور طالبی استاندار یزد تقدیر به عمل آمد.
۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید