اخبار

شمس خبر داد : اعلام برگزیدگان نخستین دوره جشنواره عکس کارا

شمس خبر داد : اعلام برگزیدگان نخستین دوره جشنواره عکس کارا
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی از پایان کار نخستین دوره جشنواره عکس کارا با موضوع کار، اشتغال و ایمنی در محیط و اعلام برگزیدگان در بخش‌های مختلف خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی حامد شمس افزود: سطح برگزاری نخستین دوره جشنواره مطلوب و رضایت‌بخش بود و کیفیت آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره از ظرفیت مهم عکاسی ایران در این حوزه نشان داشت.
وی گفت :  محمود کلاری، سیف‌الله صمدیان، رضا معطریان ، مریم زندی و رعنا جوادی اعضای هیات داوران این جشنواره  طی فرآیندی حرفه‌ای عکس‌های برتر را انتخاب کردند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد : در بخش تک عکس آزاد جمشید فرجوند حائز رتبه نخست را کسب  و ابراهیم عرب بیگی و حامد بادامی به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.
شمس افزود :  هیات داوران در این بخش آثار سید علی حسینی فر، علیرضا قاسم‌زاده و علیرضا رحمانی را شایسته تقدیر دانست.
وی اضافه کرد : در بخش مجموعه عکس آزاد عنوان نخست به  مهدی محبی‌پور تعلق گرفت و امیر قیومی و آذین حقیقی حائز رتبه‌های دوم و سوم شدند.
شمس ادامه داد : هیات داوران جشنواره در این بخش آٍثار علی اصغر یوسفی٬ ابراهیم علیپور و امیر مسعود عربشاهی را شایسته تقدیر دانست.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد :در بخش تک عکس ویژه(ایمنی در محیط کار) هیات داوران جایزه نخست را به سید علی حسینی‌فر تقدیم کرد و نوید مفیدی احمدی و خانم مهدیه غفوریان به ترتیب حائز رتبه‌ّهای دوم و سوم شدند.
شمس گفت : هیات داوران اثر محمد مهیمنی را شایسته تقدیر دانست و در بخش مجموعه عکس ویژه( ایمنی در محیط کار) هایت داوران جشنواره جایزه نخست را به سرکار خانم بهار شقایق تقدیم کرد و آًقایان عرفان کوچاری و احمد معینی جم رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.
وی خاطرنشان کرد : همچنین هیات داوران جشنواره در بررسی آثار مرتبط با پاندمی کرونا٬ جایزه ویژه خود در بخش تک عکس را به آًقای امین نظری و در بخش مجموعه عکس به آًقای محمد رضایی اهدا کردند.هیات داوران در این بخش اثر آًقای هادی زند را شایسته تقدیر دانستند.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی افزود : آثار راه یافته به بخش نهایی جشنواره عکس کارا در قالب کتابی از سوی وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی منتشر شده است.
شمس گفت : بانک رفاه کارگران و شرکت بیمه ملت حامیان مالی برگزار نخستین دوره جشنواره عکس کارا بودند و مهدی قاسمی عکاس سرشناس ایرانی دبیری این دوره از جشنواره را برعهده داشت.
 
۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید