اخبار

برگزاری دوره های کارآفرینی برای نوجوان بصورت مجازی در یزد

برگزاری دوره های کارآفرینی برای نوجوان بصورت مجازی در یزد
به منظور تکمیل زنجیره خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی و شناسایی دانش آموزان مستعد و ایده پرداز، این مرکز آماده برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی فریبا آیت اللهی مدیرکارآفرینی و اشتغال این اداره کل از باشگاه کارآفرینان نوجوان بازدید کرد.
تشکری در حاشیه بازدید از این باشگاه گفت: بهترین زمان برای تقویت رفتارهای کارآفرینی سنین کودکی است. کودکان ما باید از همان سنین کم کار گروهی را یاد بگیرند و با سخت کوشی مهارت¬های لازم را برای رسیدن به اهداف بلند مدت کسب کند.
تشکری کارآفرینان نوآور و خط‌شکن را موجب توسعه کشورهای توسعه‌ یافته معرفی کرد و خاطرنشان کرد: در بسیاری از مطالعات صورت گرفته، کارآفرین را خالق بنگاه جدیدی می‌دانند که با خارج شدن از رویه‌های معمول و به‌کارگیری الگوهای جدید و نوآورانه، علیرغم مقاومت شدید محیط و خرد رایج، به بازار ورود کرده و اقدام به حذف «بنگاه‌های حافظ وضع موجود و کمتر نوآورانه» می‌کند و با این اقدام خود منجر به رشد اقتصادی می‌شوند.
مسئول باشگاه کارآفرینان نوجوان نیز در این نشست گفت: به منظور تکمیل زنجیره خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی و شناسایی دانش آموزان مستعد و ایده پرداز، این مرکز آماده برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی است.
وی ابراز امیدواری کرد با راه اندازی باشگاه گامی موثر در ترویج فرهنگ کارآفرینی در استان برداشته شود و اظهار کرد: تقویت نگرش کارآفرینانه کودکان و نوجوانان، افزایش خلاقیت و نوآوری، عزت نفس، میل به موفقیت و تغییر روش تدریس متناسب با مبانی کارآفرینی برای کودکان از اهداف اجرای این طرح به شمار می رود.
گفتنی است دانش آموزان 12 تا 18 سال می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38263710 داخلی 159 و یا تلفن مستقیم 38254726 تماس حاصل نمایند.

کارآفرینی
کارآفرینی


۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید