اخبار

معافیت مالیاتی موسسات خیریه منوط به تکمیل ثبت نام در سامانه شد

معافیت مالیاتی موسسات خیریه منوط به تکمیل ثبت نام در سامانه شد
مدیر کل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : شرط برخورداری از معافیت مالیاتی موسسات خیریه ، نام نویسی در سامانه tab17.mcls.gov.ir است.

مدیر کل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد : شرط برخورداری از معافیت مالیاتی موسسات خیریه ، نام نویسی در سامانه  tab17.mcls.gov.ir است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون T کار و رفاه اجتماعی، "مریم السادات میرمالک ثانی "تاکید کرد:  موسسات خیریه به منظور برخورداری از معافیت مالیاتی براساس بند (و) تبصره (۱۷) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور به منظور ساماندهی و کارآمدسازی سیاست‌های حمایتی باید در سامانه معرفی شده از سوی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ثبت نام کنند.

وی گفت:  موسسات خیریه لازم است  تمامی  مراحل مربوط به ثبت نام از جمله درج شماره حساب های درخواستی را تکمیل کنند.
 میرمالک افزود : طبق دستور العمل،  مقرر شده است  از تاریخ 10 مرداد به بعد موسسات خیریه ، تمامی  پرداخت‌های حمایتی خود را از طریق حواله الکترونیک ساتنا/ پایا ، با درج عدد 110 و شناسه ملی موسسه خیریه در قسمت شناسه پرداخت انجام دهند.
مدیر کل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: گزارش پرداخت‌ها از بانک مرکزی دریافت و پس از ثبت در سامانه به سازمان امور مالیاتی به منظور  بررسی ارسال می  شود.
وی بیان کرد : بر همین اساس صاحبان امضای موسسه می توانند از پانزدهم اول هر فصل صورتحساب عملکرد موسسه و شناسنامه اقتصادی مدد جویان موسسه را بر اساس داده های پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان در پروفایل مربوطه خود در سامانه مشاهده کنند.
 میرمالک با اشاره به اینکه  راهنمای تمامی  مراحل ثبت نام در قالب فیلم آموزشی، راهنما و دستور العمل در سامانه قابل رویت است اظهار داشت: در همین راستا  شماره تلفن 0212500برای پاسخگویی به مخاطبان  پیش بینی شده است.
مدیر کل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  خاطر نشان کرد: متقاضیان می توانند سوالات خود را به نشانی پست الکترونیکی که در سامانه آمده  ارسال کنند.
وی تصریح کرد:  پاسخگویی ظرف مدت 48 ساعت انجام خواهد شد.

برای مشاهده سامانه کلیک کنید.

 
۳۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید