اخبار

واحدهای بزرگ تولیدی و معدنی در قبال جامعه دارای مسئولیت اجتماعی هستند

معدن اسمالون خاتم, عماد تشکری,  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری در سفر یک روزه کاری به شهرستان خاتم از مجتمع معدنی و صنعتی اسمالون بازدید کرد.
وی در این بازدید از بخش های مختلف مجتمع دیدن و با مدیریت این شرکت نیز دیدار و گفتگو کرد.
تشکری با بیان اینکه شرکت های بزرگ تولیدی و معدنی وظایف و مسئولیت های اجتماعی نسبت به شهرستانی که در آن قراردارند برعهده دارند افزود: مشارکت این واحد معدنی در ساخت بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان جای تقدیر وتشکر دارد.
وی با بیان اینکه این مجتمع در زمینه ورزش شهرستان به خصوص در حوزه ورزش کارگری نیز می تواند با استفاده از تبصره 2 ماده 38 اقدام کند افزود: با توجه به اینکه عمر مفید معدن نسبتا زیاد است مدیریت شرکت می تواند برنامه بلندمدتی را در حوزه ورزش کارگری شهرستان به اجرا بگذارد و زیرساخت های لازم را در این زمینه ایجاد کند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه شادابی، نشاط، سلامتی و حفظ و صیانت از نیروی کار باید سرلوحه کارفرمایان قرار بگیرد ادامه داد: دوران پسا کرونا از بعد روانی و آسیب های اجتماعی که این ویروس منحوس به جامعه وارد کرده است بسیار مهم است و با ریشه کن کردن این ویروس، ایجاد محیطی شاداب برای جامعه به خصوص کارگران و خانواده هایشان بسیار حائز اهمیت است.

معدن سالمون خاتم 5
معدن سالمون خاتم 4
معدن سالمون خاتم 2معدن سالمون خاتم 1

معدن سالمون خاتم 12معدن سالمون خاتم 13معدن سالمون خاتم 6معدن سالمون خاتم 11
 
۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید