اخبار

آغاز ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان یزد

آغاز ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان یزد
جامعه کار و تولید استان می توانند از 20 مردادماه لغایت 15 شهریورماه با مراجعه به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به نشانی yazd.mcls.gov.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور مطابق معمول سنوات قبل با همت دفتر امور فرهنگی معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.

وجیهه السادات عظیمی فر دبیر برگزاری استانی این مسابقات در این رابطه گفت: این مسابقات در دو بخش خواهران و برادران در رشته های قرائت – تحقیق، حفظ کل، 20 جزء و 10 جزء و همچنین رشته مفاهیم از جلد بیست و پنجم تفسیر نمونه برگزار می شود.

وی در رابطه با شرایط شرکت کنندگان تصریح کرد: کارگران و خانواده های محترم ایشان شامل همسر و فرزندانی که سن آنها بین 18 تا 25سال است می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

عظیمی فر خاطرنشان کرد: حضور نفرات اول مرحله کشوری رشته های قرائت و حفظ کل کلیه دوره های پیشین در آن رشته ممنوع است و نفرات اول رشته های حفظ 20 و 10 دوره های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته های بالاتر حفظ را خواهند داشت.

وی افزود: جامعه کار و تولید استان می توانند از 20 مردادماه لغایت 15 شهریورماه با مراجعه به سایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به نشانی yazd.mcls.gov.ir اقدام به ثبت نام نمایند.

عظیمی فر در پایان تاکید کرد: مرحله استانی مسابقات در مهرماه سالجاری برگزار می گردد که زمان و نحوه برگزاری مسابقه متعاقباً به اطلاع می رسد. علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کارشناسان امور اجتماعی اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرهای محل زندگی خود مراجعه نمایند.

۱۸ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید