اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف

تجلیل از بانوان محجبه شاغل در شرکت کشت و صنعت اعلا تک زرین ابرکوه

تجلیل از بانوان محجبه شاغل در شرکت کشت و صنعت  اعلا تک زرین ابرکوه
جایگاه یک زن مسلمان جایگاهی اعلا است چرا که در حقیقت پرورش بخش مردان و زنانی است که نسل آینده فردای جامعه هستند و رسالت ترویج اسلام را به دوش دارند.
به مناسبت گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: به مناسبت گرامیداشت هفته حجاب و عفاف، ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه حجه الاسلام حسینی امام جمعه و احمد تولایی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار ابرکوه با حضور در کارگاه تولیدی اعلا تک زرین، با اهداء لوح تقدیر، شاخه های گل و هدایای مالی از بانوان محجبه شاغل در این کارگاه تجلیل کردند.
در این مراسم‌ که باهدف تکریم و بزرگداشت بانوان محجبه برگزارشد، حجه الاسلام حسینی در خصوص ترویج و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و نقش مؤثر آن در رشد معنوی بانوان در محل کار و جامعه صحبت نمود.
وی اظهار کرد: جایگاه یک زن مسلمان جایگاهی اعلا است چرا که در حقیقت پرورش بخش مردان و زنانی است که نسل آینده فردای جامعه هستند و رسالت ترویج اسلام را به دوش دارند.
حسینی ادامه داد امروزه بانوان مسلمان و شاغل فعال در عرصه های اجتماعی در کنار انجام وظایف محوله با حفظ حجاب و رعایت موازین دینی و شرعی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت کشور دارند و رقم زننده توفیق برای نسل فردا هستند.
لازم به ذکر است شرکت کشت و صنعت اعلا تک زرین با فعالیت در زمینه تولید فرآورده های لبنی با ظرفیت دریافت 50 تن شیر در روز و تولید 65 نوع محصول زمینه اشتغال 55 نفر را فراهم کرده است.
۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید