اخبار

کسب رتبه نخست کشوری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حوزه فرهنگی، اجتماعی

کسب رتبه نخست کشوری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در حوزه فرهنگی، اجتماعی
با بررسی های به عمل آمده و ارزیابی عملکرد صورت گرفته، مجموعه استانی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد به دلیل عملکرد خود در حوزه فرهنگی، اجتماعی در طول سال گذشته رتبه اول را در کشور به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: با بررسی های به عمل آمده و ارزیابی عملکرد صورت گرفته، مجموعه استانی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد به دلیل عملکرد خود در حوزه فرهنگی، اجتماعی در طول سال گذشته رتبه اول را در کشور به دست آورد.
ابراهیم صادقی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای خطاب به عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد آورده است:
در مسیر تحول و تکامل، تلاش آگاهانه درجهت رفع و اصلاح کاستی ها و نیز در انداختن طرح و برنامه های خلاقانه و نوین برای بهبود عملکردها، نیازمند نگاه عالمانه و مرور اقدامات گذشته خویش با تکیه بر ارزش های کاری و الزامات اجتماعی در موقعیت خطیر کنونی کشور هستیم. در شرایط دشوار و پیچیده ناشی از همه گیری کرونا، بی تردید تلاش همکاران ارجمند از پایه های اصلی صیانت از تولید، اشتغال و کارآفرینی به شمار می رود که با بهره گیری از توان فنی و دانش تجربی خود می توانند زمینه ساز حفظ پایداری و انسجام اقتصادی و اجتماعی کشور باشند. درچنین شرایطی زمینه سازی برای جهش تولید، بهبود کمیت و کیفیت کارها در عین بهره مندی انسانی از خدمات مناسب از جلوه های عدالت اجتماعی و عامل افزایش کارایی در جامعه کار وتولید و بهبود رضایت مردم است.
با عنایت به این که بر پایه بررسی های به عمل آمده و ارزیابی عملکرد صورت گرفته، مجموعه استانی تحت مدیریت جنابعالی در طول سال گذشته «رتبه اول» را در این حوزه معاونت اخذ نموده است، بدین وسیله از تلاش ها و خدمات شایان توجه شما در این زمینه سپاسگزاری می گردد.
بهروزی و موفقیت های بیشتر شما را در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج)، از خداوند متعال خواستارم.
۲۱ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید