اخبار

به همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

وبینار آموزشی آشنایی با قانون کار برگزار شد

وبینار آموزشی آشنایی با قانون کار برگزار شد
وبینار آموزشی آشنایی با قانون کار(مقدماتی) ویژه منشی ها و دستیاران پزشکان و تشکلات کارگری استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: حسن احتسابی از مدرسین موسسه کار و تامین اجتماعی در این دوره، مطالبی در خصوص پیشینه قانون کار، مثلث طلایی در قانون کار (کارگر، کارفرما، کارگاه)، قراردادکار و... مطرح کرد و گفت: قانون کار یکی از مهمترین منابع حقوق کار است. عدم آگاهی منشی ها، دستیاران پزشکان و اکثر کارگران از این قوانین موجب ایجاد مشکلات متعدد و همچنین خسارات مالی برای آنها شده است.
وی خاطر نشان کرد: میزان شناخت و تسلط به قانون کار و مقررات تبعی می تواند نقش تعیین کننده ای داشته باشد؛ اما متاسفانه آنچه به شدت خلاء آن احساس می شود، آشنایی منشی ها و دستیاران پزشکان، با قوانین و مقررات بصورت مقدماتی است .
در این دوره 4 ساعته، شرکت کنندگان با کلیات، ساختار، محتوا، مقررات، تعهدات و نکات قانون کار آشنا شده و با طرح پرسش‌ها، ابهامات و مشکلات و مسائل خود در رابطه با قانون کار پاسخ های خود را دریافت کردند.
این دوره آموزشی با همت مدیریت روابط کار تعاون، کار رفاه اجتماعی یزد و همکاری واحد آموزش، واحد فناوری اطلاعات اداره کل، موسسه کار و تامین اجتماعی و انجمن صنفی منشی ها و دستیاران پزشکان استان برگزار شد.
۱۴ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید