اخبار

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انجام شد؛

افتتاح مجموعه استخرهای کارگران در استان کرمانشاه

افتتاح مجموعه استخرهای کارگران در استان کرمانشاه
مجموعه استخرهای کارگران در استان کرمانشاه با حضور پناه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد .

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، غلامرضا پناه معاون توسعه و منابع وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح مجموعه فرهنگی ورزشی تفریحی کارگران در استان کرمانشاه گفت: پروژه ها و طرح های مجموعه های ورزش کارگری در استان‌ها تا یکسال گذشته حدود 60 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشتند اما با دستور و تاکید ویژه وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در طی 6 ماه گذشته تکمیل و راه اندازی پروژه های مجموعه های ورزش کارگری سرعت گرفت . 

وی افزود : از امروز  کارگران می توانند به همراه خانواده از امکانات این مجموعه فرهنگی تفریحی برخوردار شوند،همچنین تلاش داریم در تمامی استان‌ها چنین مجموعه هایی را راه‌اندازی کنیم . 

پناه تصریح کرد : وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در دولت تدبیر و امید ۳۸ پروژه را در ۲۱ استان با اعتبارات جاری به بهره برداری رسانده است. 

 کلنگ این مجموعه فرهنگی تفریحی از سال ۸۶ به زمین خورده و با جذب اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد تومان هم اکنون تجهیز و به بهره برداری رسیده است.

 

 
۵ تیر ۱۴۰۰ ۰۸:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید