اخبار

عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد:

بررسی چالش های شرکت تعاونی های مشکل دار استان به صورت هفتگی

کمیته تعاونی های مشکل دار, عماد تشکری, تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, تعاون, تفت, یزد
کمیته رفع موانع و مشکلات مالی تعاونی های استان با حضور اعضای این کمیته برگزار و به مشکلات دو شرکت تعاونی رسیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: کمیته رفع موانع و مشکلات مالی تعاونی های استان با حضور اعضای این کمیته برگزار و به مشکلات دو شرکت تعاونی رسیدگی شد.

عماد تشکری سرپرست این اداره کل در خصوص تشکیل این کمیته گفت: به منظور مساعدت های قانونی امکان پذیر جهت رفع چالش ها و موانع فعالیت تعاونی ها در حوزه مالی بخش تعاون و همچنین تامین و جذب بهینه منابع مالی در این بخش این کمیته تشکیل شد.

وی ضمن اشاره به زمان برگزاری این کمیته گفت: این کمیته بصورت هفتگی برگزار و در آن تعاونی هایی که با مشکلات و موانع مالی و تسهیلاتی روبرو بوده و از سوی شهرستان ها معرفی می شوند، مورد بررسی قرار می گیرند.

تشکری از اهداف مهم تشکیل این کمیته کمک و مساعدت های قانونی امکان پذیر جهت رفع موانع تعاونی ها در بخش مالی عنوان کرد و افزود: پیگیری و رفع مشکلات تعاونی ها در نهادهای مالی، نظارت بر حسن اجرای طرح هایی که تسهیلات دریافت نموده اند، رسیدگی مشکلات موجود میان بانکها، ادارات کل و تعاونی ها و... از اهداف تشکیل این کمیته ها است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تعاونی ها را گره گشای اقتصاد دانست و گفت: تعاون همواره یکی از راه های برون رفت از بحران های اقتصادی است؛ این کمیته در نظر دارد تعاونی هایی که از نظر تسهیلات و منابع مالی دچار مشکل هستند را شناسایی و ضمن ارائه گزارش به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، پیگیری مستمر تا حصول نتیجه را انجام دهد.

در این کمیته مشکلات و مسائل مربوط به 2 شرکت تعاونی شهرستان های یزد و تفت مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در پایان مواردی جهت رفع مشکلات این شرکت ها نیز به تصویب رسید.

بررسی چالش های شرکت تعاونی های مشکل دار استان به صورت هفتگی
بررسی چالش های شرکت تعاونی های مشکل دار استان به صورت هفتگی
بررسی چالش های شرکت تعاونی های مشکل دار استان به صورت هفتگی

۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید