اخبار

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

خدمات نوآورانه در دستور کار دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است

خدمات نوآورانه در دستور کار دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است
در سال جاری دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یک خدمتی که می توانند به صورت نوآورانه به مردم ارائه نمایند را مشخص کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: دومین نشست مدیران دستگاه های تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.
عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این نشست گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک وزارت خدماتی است و تا پایان دولت باید با تمام توان کار را جلو ببرد و سپس به دولت بعدی واگذار نماید.
وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر، دولت کارهای موثری در زمینه رفاه اجتماعی مردم نظیر افزایش حقوق بازنشستگان، افزایش حقوق سال جاری کارگران و اعطای تسهیلات قرض الحسنه و گاهاً بلاعوض جهت کمک به معیشت مردم پرداخت کرده است گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمره خوبی را در خدمت رسانی به خود اختصاص داده است. در ایام کرونا سعی شده تا بیشر خدمات الکترونیکی شود و مراجعین با سهولت بیشتری به خدمات دسترسی داشته باشند.
تشکری با بیان اینکه ضرورت خدمت رسانی با جابه جایی دولت ها تغییر نمی کند افزود: همکاران بنده در سال گذشته در حوزه های مختلف توانستند در کشور رتبه های خوبی را کسب کنند. در سال جاری نیز با وجود کمبودهایی که با آن روبرو هستیم تمام هم و غم خود را به کار بسته ایم تا خدمت رسانی مناسبی به جامعه کارگر و کارفرمایی، تعاونگران و کارآفرینان استان ارائه دهیم
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: در سال جاری دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یک خدمتی که می توانند به صورت نوآورانه به مردم ارائه نمایند را مشخص کنند.
وی با اشاره به اینکه یزد به عنوان اولین شهر نوآور کشور در سال جاری معرفی شده است گفت: دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این امر سهیم و پیشتاز باشند تا بتوانیم خدمات مناسب را به مراجعین ارائه کنیم و امور را تسهیل کنیم.

6
5
4
3
2
1


۲ تیر ۱۴۰۰ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید