اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

گسترش سرانه فضای ورزش کارگری با توسعه مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی

گسترش سرانه فضای ورزش کارگری با توسعه مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی
مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان های تفت، بافق، ابرکوه و اردکان در حال توسعه و بازسازی است و شاهد گسترش سرانه فضای ورزش برای قشر کارگران استان هستیم.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان یزد: محمدرضا دشتی نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی و عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از روند ساخت و ساز استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان بازدید کردند.
تشکری در این بازدید گفت: استخر کارگران اردکان قرار است شهریورماه مورد بهره برداری قرار گیرد. 65 میلیارد ریال اعتبارات با پیگری های مسئولین شهرستان و استان به این امر اختصاص داده شده است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: توسعه و ایجاد فضای ورزشی برای کارگران استان در دستور کار قرار دارد. مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان های تفت، بافق، ابرکوه و اردکان در حال توسعه و بازسازی است و شاهد گسترش سرانه فضای ورزش برای قشر کارگران استان هستیم.

وی با بیان اینکه واحدهای صنعتی و بزرگ استان با استفاده از تبصره 2 ماده 38می توانند در امر ورزش کارگران و خانواده هایشان هزینه کنند.

تشکری ایجاد فضای شاد و نشاط آور را به خصوص در ایام کرونا و بعد از آن از ضروریات جامعه برشمرد و افزود: در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت ها و واحدهای تولیدی نسبت به جامعه، همان طور که بسیاری از این واحدها در ایام کرونا به عنوان بازوی قوی مدیران استانی ایفای نقش کرده اند، می توانندبا توسعه سرانه ورزش در محیط های تولیدی به حفظ و صیانت از نیروی کار خود بپردازند.


۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید