اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

ایجاد و توسعه مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران در دستور کار است

عماد تشکری, مجموعه ورزشی کارگران تفت, تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان تفت طی قراردادی جهت ساخت و بهره برداری به بخش خصوصی واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهی هئیت اجرایی ورزش کارگری استان از مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان تفت بازدید کرد.

عمادتشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با این خبر گفت: مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان تفت طی قراردادی جهت ساخت و بهره برداری به بخش خصوصی واگذار شده است.

وی افزود: بخش خصوصی در طی سه سال در این مجموعه سالن پذیرایی و رستوران، زمین چمن مصنوعی، زمین اسکیت، اقامتگاه و استخر را ایجاد و 17 سال از آن بهره برداری می کند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: گودبرداری استخر، برافراشتن اسکلت سالن پذیرایی و رستوران، فونداسیون اقامتگاه انجام شده است. بخش خصوصی در صورتی که در امر ساخت و ساز این مجموعه تسریع ایجاد کند، به علت آب وهوای ییلاقی شهرستان تفت می تواند بهره برداری بسیار خوبی را داشته باشد.

وی با بیان اینکه محل اقامت و همچنین رستوران باعث می شود که ورزشکاران سراسر استان و همچنین استان های همجوار به این مکان برای تمرین های خود مراجعه نمایند.

تشکری ادامه داد: ورزش کارگری و بها دادن به آن یکی از اولویت های جامعه کار و تولید استان است و سعی داریم با ایجاد و توسعه مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران در سراسر استان سرانه ورزشی کارگران را افزایش دهیم.

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۳۰
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید