اخبار

تشکری در نشست با روسای اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان عنوان کرد:

کسب رتبه نخست مدیریت اجتماعی یزد در کشور/همه ما در سازمان ها باید امیرکبیرساز باشیم نه امیرکبیر کش

کسب رتبه نخست مدیریت اجتماعی یزد در کشور/همه ما در سازمان ها باید امیرکبیرساز باشیم نه امیرکبیر کش
استان یزد در زمینه مباحث فرهنگی و اجتماعی در سطح ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور توانسته است رتبه یک را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عمادتشکری با روسای شهرستانی اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در سالن تلاش این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در ابتدای این نشست گفت: از حضور جامعه کارگری، کارفرمایی، تعاون گران و کارآفرینان استان در انتخابات تقدیر وتشکر می کنم. جامعه کار و تولید استان همیشه همراه و همگام با آرمان های نظام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه دولت ها عضو می شوند ولی تغییر را ما باید ایجاد کنیم افزود: همه ما در سازمان ها باید امیرکبیرساز باشیم نه امیرکبیر کش. بها دادن به نیروی انسانی و پرورش آنها برای پست های بالاتر باید از اهداف روسا و مدیران باشد.

وی در این دیدار ضمن رصد عملکرد سه ماهه حوزه های مختلف گفت: استان یزد در زمینه مباحث فرهنگی و اجتماعی در سطح ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور توانسته است رتبه یک را به خود اختصاص دهد. مانع زدایی وظیفه هر کارشناس است که در فعالیت خود باید لحاظ کند تا خدمت رسانی تسریع گردد.

تشکری با اشاره به اینکه برگزاری دوره های مختلف آموزشی در زمینه آسیب های اجتماعی، تشکیل و پایش خانه های بهداشت کارگری، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی در واحدهای تولیدی در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی، گسترش نمازخانه های واحدهای تولیدی، تجلیل از کارگران نمونه در جشنواره امتنان و... باعث شده استان در این زمینه پیشتاز باشد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونت اشتغال و کارآفرینی استان نیز جایگاه چهارم را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی افزود: استان یزد در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی، تسهیلات کرونا، تسهیلات پایدار عشایری و روستایی، مباحث کارآفرینی، تجلیل از کارآفرینان برتر استانی، صدور مجوز مشاغل خانگی و ... خدمات شایان توجهی را به همشهریان ارائه کرده است.

تشکری تصریح کرد: یکی از مباحثی که به جد باید دنبال شود، کاهش زمان رسیدگی به شکایات کارگران و کارفرمایان و همچنین پرونده های سخت و زیان آور است که امیدوارم با تلاشی که همکاران محترم انجام می دهند این مهم محقق شود.

وی ادامه داد: در زمینه بازرسی کار، استان یزد از کمبود نیرو واقعا در مضیقه است. همچنین در سایر بخش های دیگر همچون تعاون نیز کمبود نیرو داریم که باید در جذب نیرو، به خصوص افزایش تخصیص نیرو امریه به حوزه تعاون تلاش دوچندانی صورت بگیرد.

 
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۶
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید