اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

24 انجمن ورزش کارگری فعال در استان یزد وجود دارد/ برای اوقات فراغت جامعه کارگری در دوران کرونا نیازمند برنامه ریزی اصولی هستیم

24 انجمن ورزش کارگری فعال در استان یزد وجود دارد/ برای اوقات فراغت جامعه کارگری در دوران کرونا نیازمند برنامه ریزی اصولی هستیم
در مجموع 31 انجمن ورزش کارگری باید در استان شکل بگیرد و چارت های داخلی خود را فعال کنند که این مهم توسط انجمن های کوهنوردی و وشو صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نشست برخی از روسای هئیت های ورزش کارگری استان با عماد تشکری برگزار شد.

عماد تشکری با اشاره به اینکه در استان یزد 24 انجمن ورزش کارگری فعال داریم گفت: در مجموع 31 انجمن ورزش کارگری باید در استان شکل بگیرد و چارت های داخلی خود را فعال کنند که این مهم توسط انجمن های کوهنوردی و وشو صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه در 7 شهرستان استان رئیس هئیت ورزش کارگری داریم گفت: تشکیلات ورزش کارگری باید منسجم باشد تا بتوانند ورزش کارگری استان را رونق ببخشند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: ورزش نیز مانند خیلی از مشاغل و حرف که به دلیل کرونا تغییراتی در آنها ایجاد شده است ضرورت دارد که در نحو اجرا تغییرات در برخی از رشته های ایجاد شود و یک هم سازگاری با کرونا را پیاده سازی کنند تا جلوی تعطیلی آنها گرفته شود.

وی تاکید کرد:‌ به دلیل وجود بیماری کووید19 و کم تحرکی در جامعه ایجاد نشاط و شادابی به خصوص به وسیله ورزش ضروری است.

تشکری ادامه داد: در صورتی که برای اوقات فراغت جامعه برنامه ریزی نشود، شاهد جایگزینی ورزش با دیگر فعالیت های کم تحرک هستیم.

وی در پایان تصریح کرد: در بخش های کارگری چون کارگران درگیر مشکلات معیشت هستند، هیئت های ورزش کارگری می تواند محل خوبی برای کشف استعدادها در این جامعه باشند. هیئت های کارگری باید جامعه هدف را پیدا کنند آنها تشکیل می شوند که مجموعه هدفی را ایجاد کنند.

در پایان این نشست احکام 7 انجمن ورزشی به روسای آنها اعطا شد.

۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۱۴
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید