اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

تحرک‌بدنی و نشاط کارگران در حوزه ورزش از اولویت های ورزش کارگری است/ تعامل سازنده با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در دستور کار است

تحرک‌بدنی و نشاط کارگران در حوزه ورزش از اولویت های ورزش کارگری است/ تعامل سازنده با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در دستور کار است
اولین المپیاد ورزشی کار گری استان یزد توسط اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی با عباس ملازینلی معاون فرهنگی و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدای این نشست تشکری با قدردانی از تلاش های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در مناسب سازی فضای شهری به مناسبت هفته کار و کارگر گفت: خوشبختانه شاهد مناسب سازی فرهنگی در سطح شهر یزد به مناسبت های مختلف فرهنگی، مذهبی و ملی هستیم که جای تقدیر و تشکر از تمامی پرسنل سازمان دارد.
سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به برگزاری اولین المپیاد ورزش کارگری استان گفت: همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با توجه به تجربه برگزاری موفق ۸ دوره المپیاد ورزشی و برنامه های حوزه سلامت می تواند در برگزاری المپیاد ورزشی کارگری بسیار سودمند باشد.
وی در ادامه افزود: باتوجه به اینکه تحرک بدنی مردم استان از جمله در بخش کارگری بسیار نامطلوب است، باید خروجی ورزش واحدهای کارگری که بعضاً در قالب تیم‌داری کشوری فعالیت ورزشی دارند به سمت تحرک‌بدنی و نشاط کارگران سوق یابد، از این رو المپیاد ورزشی کارگری با هدف همگانی کردن ورزش در بین جامعه کارگری استان، استعدادیابی ورزشی در بین کارگران و ایجاد نشاط و شادابی این قشر برگزار می شود.
عباس ملازینلی معاون شهردار و ريیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد نیز در این نشست گفت: این المپیاد بزرگترین رویداد ورزشی کارگری استان یزد است و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در اجرا و برگزاری این رویداد و همچنین فضا سازی و اطلاع رسانی شهری مشارکت لازم را با مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران در هرچه باشکوه تر برگزار شدن آن دارد.
المپیاد ورزش کارگری استان در پنج بخش اعم از کارگری در۷ رشته ورزشی، همسران خانه دار کارگران در ۳ رشته ورزشی، فرزندان کارگران در ۴رشته ورزشی، کارگران بازنشسته تامین اجتماعی در ۲ رشته ورزشی و کارگران نابینا و کم‌بینا در ۲ رشته ورزشی برگزار از ابتدای تیرماه شروع می شود.

 


۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید