اخبار

پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در شهرستان اشکذر

پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در شهرستان اشکذر
تعداد 94 پرونده با اشتغال 267 نفر با درخواست تسهیلاتی بیش از 30 میلیارد ریال بانک ها و موسسات عامل معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر در نشست گروه کاری اشتغال و کارآفرینی درباره پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری گفت: 173 طرح از ابتدای طرح تاکنون 218345 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده اند که برای 275 نفر فرصت اشتغال ایجاد شده است.
زارع تسهیلات پرداختی به طرح های غیرحمایتی را 109 مورد عنوان کرد و افزود: با پرداخت تسهیلات به این طرح ها برای 76 نفر فرصت شغلی ایجاد شده است.
وی ادامه داد: تسهیلات پرداختی به طرح های حمایتی 64 مورد بوده که با پرداخت این تسهیلات 199 مورد فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشکذر خاطرنشان کرد: تعداد 250 طرح دریافت کننده تسهیلات، مورد بازدید کمیته نظارت شهرستان قرار گرفته اند.
وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا از پرداخت بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در شهرستان اشکذر خبر داد.
وی با بیان اینکه از ابتدای پرداخت تسهیلات کرونا تاکنون، 94 پرونده در سامانه کارا جهت اخذ تسهیلات ثبت نام نموده اند اظهار کرد: تعداد 94 پرونده با اشتغال 267 نفر با درخواست تسهیلاتی بیش از 30 میلیارد ریال بانک ها و موسسات عامل معرفی شدند.
زارع افزود: از تعداد پرونده های معرفی شده به بانک ها 94 متقاضی، تسهیلاتی بیش از 30 میلیارد ریال جهت حفظ و تثبیت اشتغال برای 267 نفر دریافت کردند .
رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی اشکذر ضمن قدردانی از همکاری بانک های عامل در پرداخت این تسهیلات، عنوان کرد: تاکنون بانک صادرات با پرداخت تسهیلات به 66 متقاضی و بانک ملی نیز با پرداخت 15 فقره پرونده بیشترین میزان پرداختی را به نام خود ثبت کرده اند.
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید